Loading...

فیس‌بوک همچنان می‌تازد: هر دو ماه ۵۰ میلیون کاربر جدید

فیس‌بوک که به حق می‌توان آن را غول شبکه های اجتماعی نامید گویا هنوز قصد توقف ندارد و روز به روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود. فیس‌بوک که در مدت ۷ سال از شروع فعالیت خود توانست با ایده های ناب مؤسس خود مارک زوکربرگ به یکباره وزنه ای سنگین در بین سایت‌های اینترنتی شود و روزانه هزاران هزار از مردم دنیا را به سمت خود جذب کند در ماه ژوئن گزارش داد که میزان کاربرانش از مرز ۷۵۰ میلیون نفر گذشته است در کنفرانس F8 تلویحاً پذیرفت که کاربران کنونی آن‌ها ۸۰۰ میلیون نفر می‌باشد. مارک زوکربرگ در کنفرانس F8 امکانات جدید فیس‌بوک مانند Time lineو تغییراتی دیگر را معرفی نمود .از دیگر امکانات جدید فیس‌بوک می‌توان به امکان گوش دادن به موسیقی در فیس‌بوک با کمک اسپاتیفای (  Spotify ) اشاره کرد. با توجه به ضرباهنگ افزایش کاربر به facebook که در هر دو ماه ۵۰ میلیون نفر به جمعیت فیس‌بوک اضافه می‌شود می‌توان پیش بینی کرد چنانکه همین ضرباهنگ تداوم داشته باشد در ۸ ماه دیگر شاهد رکورد یک میلیاردی کاربران فیس‌بوک باشیم و این احتمال می‌رود فیس‌بوک در سال هشتم فعالیت خود یک میلیارد کاربر به خود جذب کرده باشد ایده آلی که زوکربرگ و تیم فیس‌بوک منتظر وقوع آن هستند.

با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر جذب ۴۳ میلیون کاربر در شبکه اجتماعی گوگل موسوم به گوگل پلاس در مدت زمان اندک پس از راه اندازی آن شاید گوگل هم که غولی در صنعت موتور های جستجو و تبلیغات آنلاین بشمار می‌رود نتواند ترمز فیس‌بوک را که با سرعت باورنکردنی به پیشرفت خود ادامه می‌دهد بکشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,775,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: