Loading...

Recolored 1.0.1

Recolored یکی از نرم افزارهای بسیار محدود و نیمه اتو ماتیک به جهت رنگ آمیزی مجدد تصاویر سیاه و سفید و رنگی میباشد .

قبلا در معرفی نرم افزار BlackMagic PRO گفتیم در عرصه Software های گرافیکی ، به مورد اختصاصی تغییر رنگ بسیار کم توجه گردیده شده است و در حقیقت نرم افزارهایی از این دست از تعداد انگشتان یک دست کمتر میباشند . امروز خوشحالیم یکی از جالبترین و ناشناخته ترین نرم افزارهای اختصاصی رنگ آمیزی را تقدیم دوستان گرامی مینماییم ….
بر خلاف BlackMagic در این نرم افزار اصول اولیه کار ، بر پایه روش کاملا مشخص و راحتی کاربر ، بنا گردیده است . در راهنمای نرم افزار اصول استفاده از ابزارهای محدود آن ، به خوبی و با مثالهایی روشن توضیح داده شده است .
از نرم افزار میتوان به منظورهای هنری خاص استفاده نمود یک نمونه آن تبدیل یک بخش خاص از تصویر سیاه و سفید به رنگی و یا بر عکش میباشد . همچنین امکان تغییر رنگ یک بخش خاص از یک تصویر رنگی با کیفیت بسیار عالی و در سطح کاملا حرفه ای میسر میباشد

recolored-101

مبنای اصلی عملکرد این نرم افزار بر پایه ابزار بسیار معروف Fill استوار است که تقریبا همه علاقمندان نرم افزارهای گرافیکی به خوبی با آن آشنایی دارند . این ابزار که نماد آن غالبا به شکل ظرفی دسته دار و در حال ریختن رنگ ، نمایش داده میشود میتواند کلیه نقاطی را که به نقطه آغاز ( کلیک موس ) متصل هستند به رنگ انتخاب شده تبدیل نماید . اساس این عملکرد بر پایه اصول ساده برنامه نویسی مبتنی میباشد که کلیه نقاط مجاور هر نقطه را از رنگ اولیه به رنگ انتخاب شده تغییر میدهد و در واقعیت به جاری شدن رنگ بر روی سطحی محصور شباهت دارد .

recolored-101-2

در Recolored میتوان بر خلاف اکثریت غریب به اتفاق نرم افزارهای گرافیکی ، علاوه بر رنگ آمیزی مجدد ، کلیه فرآیندهای امکانپذبر در نرم افزار را بر اساس تشخیص نقاط مجاوری که دارای خصوصیت تعریف شده مشترک باشند گسترده نمود . از این نظر و در پاره ای از موارد مشاهده اثرات ویژه نرم افزار حیرت انگیز میباشد .نرم افزار در اصل به شکل بدون نیاز به نصب طراحی گردیده است ولی دارای محدودیتهای تجاری و دوره استفاده آزمایشی Trial میباشد .

نرم افزار از نظر امنیتی کنترل گردیده و از 39 آنتی ویروس موجود تنها یکی از نسخه های Mcafee اصل نرم افزار به نوعی مشکوک تلقی میکند برای اجرای نرم افزار تنها کافی است فایل Recolored.exe را از پوشه recolored101 اجرا فرمایید .

ارسال شده توسط :

حجم فایل : 5.77 مگابایت

پسورد: www.takdownload.ir
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,920,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: