Loading...

آماده استفاده از اسامی دامنه‌‌های هوشمندتر شوید،دامنه‌‌های با پسوند .ng در راه هستند!

شاید شما هم متوجه افزایش انفجاری در تعداد دامنه‌های هوشمند با پسوند “ly” در این چند سال اخیر شده باشید. این دامنه، یک دامنه سطح  بالا و متعلق به کشور لیبی است. هم اکنون یک دامنه جدید وارد بازار شده است و ما تصور می کنیم که افراد زیرک در سرتاسر دنیا، در شرف پایه گذاری کارهایشان با  سایت‌‌های .ng هستند.هر چیزی که می‌‌تواند به عنوان یک پسوند عمل کند، احتمالا”  میتواند مقداری سرمایه را به سمت خود جذب کند، و درخصوص این دامنه جدید نیز، سود حاصل از درخواست برای ایجاد این دامنه‌ جدید، مستقیم به کشور نیجریه سرازیر می‌شود، چون دامنه سطح بالای با پسوند ng متعلق به این کشور است.

انجمن ثبت اینترنت نیجریه (NIRA)27 نفر را بکار گرفته تا شروع به فروش این دامنه‌‌ها کنند اما بیشتر آنها سایت‌‌هایشان را هنوز به روزرسانی نکرده‌‌اند. بسیاری از کمپانی‌‌های موجود اینگونه به نظر می آید که این دامنه ها را بصورت جعل هویت توسعه  می دهند. بعنوان نمونه ممکن است فیس بوک سایت Facebooki.ng رابخرد.

به همین صورت، خودتان را آماده این حالت کنید که هر کلمه‌ای که  زمان حال استمراری را دارد بصورت یک دامنه اینترنتی در بیاید(توضیح: در زبان انگلیسی، زمان حال استمراری با پسوند سه حرفی ing ساخته می‌شود، و در اینجا منظور نویسنده به همین قضیه است.).بسیاری از کلمات دارای پسوند ing وجود دارند که سایتهای جدیدی می‌توانند بر پایه آنها ایجاد شوند.این وضعیت میتواند ابزار جدیدی را در اختیار کلاهبرداران پست‌های الکترونیکی(ایمیل) نیجریه‌‌ای بگذارد تا بتوانند از آن در پروژه‌های کلاهبرداری و فریب اینترنتی خود استفاده کنند.اما به هر حال، از سال نو لذت ببرید و امشب زیاد خودتان را درگیر این قضیه پسوند دل نکنید.

منبع: maximumpc
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,359,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: