Loading...

7 طرح ابتکاری برای سی دی های اضافه شما

 صدای ایران: در گذشته استفاده از نوارهای کاست بسیار مرسوم بود اما در گذر زمان نوار های کاست کم کم جای خودشان را به سی دی ها دادند و سی دی ها نیز جای خودشان را به دی وی دی ها و سایز ابزار های ذخیره سازی دادند و به مرور بسیاری از آن ها تبدیل به یک سری ابزار زاید در منزل و محل کار هر کدام از ما شده اند اما امروز می خواهیم به شما 7 طرح ابتکاری که با سی دی های اضافه و دور انداختنی انجام شده است را نمایش دهیم .

در این طرح سی دی ها به صورت دسته های 100 الی 200 تایی بر روی یکدیگر قرار گرفته اند و تشکیل یک آباجور بسیار پر نور را می دهد که می توانید در منزل و محل کارتان از آن استفاده کنید .

استفاده به عنوان یک پرده که در آن تعداد زیادی سی دی به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که هم به صورت پرده می توان از آن استفاده کرد و هم اگر نور به آن برخورد کند انعکاس بسیار زیبایی ایجاد می کند .

این عکس هم نیاز به توضیح ندارد و با یک طرح بسیار زیبا و ساده آن ها را تبدیل به یک قفسه برای نگه داری سی دی کرده اند .

 

یک نمایشگاه سی دی که توسط  فرانسوی ها شکل گرفته و در 500 متر مربع هنرمند فرانسوی Elise Morin به همراه همکار معمارش Clémence Eliard در نمایشگاهی بنام waste landscape در پاریس برپا کردند که در طراحی آن 65 هزار سی دی قدیمی را با سیم و بصورت دستی به همدیگر وصل کردند.

طرح زیر که به صورت یک توربین بادی می باشد و به پره های آن سی دی اضافه شده است که اگر در یک زمین زراعی استفاده شود باعث می شود که پرندگان و سایر عناصر نامطلوب آن را با مترسک اشتباه بگیرند .

آقای Ariel Schlesinger از اردن در یک طرح ابتکاری جالب دیگر از یک سی دی برای پشت زمینه آرم بنز خود استفاده کرده و به علت انعکاس نوری که دارد باعث شده توجه بسیار از مردم را در حین رانندگی با این بنز قدیمی به خود جلب کند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,777,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: