Loading...

روشی دیگر برای تمیز کردن دندانها

 

dentalairforce1.jpg

مسواک زدن و یا نخ دندان کشیدن برای شما چقدر سخت و وقت گیر است؟ آیا به روشی دیگر برای تمیز کردن دندانهایتان فکر کرده اید؟ اگر تا به حال به شست و شو ی ماشین ها در کارواش دقت کرده باشید، حتما به این نتیجه رسیده اید که شست و شوی با فشار آب روشی بسیار موثر جهت تمیز کردن وسایل می باشد.

همانطور که در تصویر می بینید با داشتن این دستگاه شست و شوی دهنده دندانها می توانید با فشار آب دندانها و لثه هایتان را حسابی تمیز کنید. مخترعین این دستگاه ادعا دارند که این وسیله به تنهایی می تواند جایگزین مسواک و نخ دندان شود و حتی می تواند جایگزینی بر روشهای تخصصی دندانپزشکی برای سفید کردن دندانها باشد. تا به حال نمونه های مشابهی از این گونه وسایل در بازار موجود بوده است، اما تفاوت اصلی این نمونه با گونه های قبلی در این است که در دستگاه جدید علاوه بر آب و فشار هوا، محلول های ضدعفونی کننده ای هم به آن اضافه شده است. شاید دلیل قیمت نه چندان ارزان آن همین مسئله باشد. قیمت این شست و شو دهنده 240 دلار است.

به نظر من که داشتن چنین شست و شو دهنده ای خصوصا برای کسانی که بند و براکت ارتودنسی در دهانشان دارند، مثل یک معجزه بزرگ است.

منبع

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,302,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: