Loading...

با فایرفاکس وقتی خواب هستید فایلهای چندگانه خود را از RapidShare دانلود کنید!

دانلود از رپید شیر در حالت رایگان یک رنج واقعی است. اینو کلیک کن منتظر بمون ، اونو کلیک کن منتظر بمون و همینجور تا آخر. برای فایلهای چند قسمتی همین مراحل به تعداد قسمتها اضافه می گردد.

خوشبختانه راههای زیادی برای بارگذاری اتوماتیک از سایت رپیدشیر (RapidShare ) وجود دارد. مثلا در صورتیکه شما یک وب سایت دارید یا به سروری دسترسی دارید که پهنای باند زیادی دارد می توانید اسکریپت  Rapidleech را روی سرورتان نصب کنید. با این کار فایلها از سرور رپیدشیر در کمترین زمان ممکن به سرور شما انتقال می یابند و آنگاه می توانید به صورت مستقیم فایلها را از سرور خودتان بارگذاری نمایید.

موقع خواب هم از رپیدشیر دانلود کنبد

موقع خواب هم از رپیدشیر دانلود کنبد

امروز می خواهیم روشهایی را به شما نشان دهیم که بتوانید به عنوان یک کاربر مجانی و با کمک مرورگر Firefox عملیات بارگذاری اتوماتیک را از سایت رپید شیرانجام دهید. با این روش شما تنها کافیست لینک فایلهای خود را که آدرس رپیدشیر دارند را به مرورگر Firefox خود وارد کنید همین !

روش اول : استفاده از افزونه ای به نام SkipScreen است. این افزونه رایگان است و به شما اجازه می دهد از تمامی مراحل کلیک و انتظار سایتهایی نظیر RapidShare ، ZShare ، MegaUpload و Sharebee را به صورت اتوماتیک گذر کنید. این افزونه سبب خواهد شد تا پروسه وعملیات بارگذاری شما دقیقا پس از کلیک روی لینک مورد نظر آغاز گردد.
پس از نصب SkipScreen تمام کاری که شما لازم است انجام دهید این است که تمامی لینکهای رپید شیر را در برگه جدیدی در مرورگر باز نمایید.
پس از کار با SkipScreen متوجه خواهید شد که در صورت کلیک بر روی چندین لینک این افزونه تلاش می کند که همه لینکها را بارگذاری نماید اما تنها یک لینک دانلود می شود و بقیه لینکها در صف انتظار می مانند. به محض اینکه بارگذاری اولین لینک پایان یافت SkipScreen بارگذاری لینک بعدی در صف مانده را به صورت اتوماتیک شروع می کند.

روش دوم : استفاده از اسکریپتی از افزونه Greasemonkey به نام RapidShare AutoWait است. این اسکریپت تنها برای سایت RapidShare قابل استفاده است.
پس از اینکه از نصب افزونه Greasemonkey روی مرورگر خود مطمئن شدید ، اسکریپت RapidShare AutoWait را نصب کنید.
این اسکریپت نیز سبب می شود تا فایلهای شما به صورت اتوماتیک بارگذاری شوند. این اسکریپت یک قابلیت اضافه نیز دارد و آن مخفی کردن تبلیغات سایت RapidShare است.

هر دو روش توضیح داده شده در بالا سبب نخواهند شد که شمارشگر زمانی صفحات این سایتهای اشتراک گذاری فایل از بین بروند بلکه نیاز به اینکه شما روبروی کامپیوتر بنشینید و مدام روی دکمه های Next و Download کلیک کنید را از بین می برد.

تجربه شخصی : پس از مدتی استفاده از هر دوی این روشها متوجه شدم در صورتی که هدف بارگذاری از سایت RapidShare باشد اسکریپت RapidShare AutoWait بهتر از افزونه SkipScreen کار می کند . دلیل آن هم این است درصورتیکه شما از بارگذاری لینک اول منصرف شوید اسکریپت RapidShare AutoWait به صورت اتوماتیک بارگذاری لینک دوم را شروع می کند و آنقدر به فعالیت خود ادامه می دهد که تمامی فایلها بارگذاری شوند. در صورتیکه SkipScreen از این قابلیت برخوردار نیست.

پیشنهاد : Firefox خود را به گونه ای تنظیم نمایید که در هنگام بارگذاری ، مرورگر به صورت اتوماتیک شروع به ذخیره سازی فایلها نماید.

اینگونه است که می توانید بخوابید در حالیکه فایلهای دلخواه شما از RapidShare در حال بارگذاری و دانلود شدن هستند. !

 

 

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,513,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: