Loading...

یوتیوب این بار یک پدربزرگ و مادربزرگ را مشهور کرد

 
در «یک پزشک»، بارها در مورد اشخاصی که به یاری یوتیوب مشهور شده‌اند، برایتان نوشته‌ام. یوتیوب در این سال‌ها بارها ویدئوهایی را مطرح کرده است که در صورت نبود این شبکه، حداکثر به صورت بلوتوث در گوشی چند هزار نفر رخنه می‌کرد، اما به یاری یوتیوب و اینترنت، این ویدئوهای کوتاه، در عرض چند روزها صدها هزار و گاهی میلیون‌های بیننده پیدا می‌کنند.

یکی از ویدئوهایی که به تازگی در یوتیوب پربیننده و اصطلاحا «وایرال» شده است، ویدئوی یک زوج سالخورده به نام بروس و استر هافمن است، آنها که در یک سرای سالخوردگان در «مک‌مینویل» زندگی می‌کنند، به تازگی کامپیوتر جدیدی خریده بودند و مشغول آزمایش وب‌کم آن بودند و قصد داشتند که به آن عکسی از خودشان بگیرند، آنها متوجه نبودند که در حال ضبط کردن ویدئویی از خودشان هستند.

وقتی نوه این پدربزرگ و مادربزرگ به یاری‌شان آمد، متوجه ضبط شدن این ویدئو شد و با خودش فکر کرد که این ویدئو خیلی بامزه است و بنابراین آن را در یوتیوب آپلود کرد.

این ویدئو تا به حال نزدیک به شش میلیون بار تماشا شده است، البته این را هم باید در نظر گرفت این ویدئو کپی شده و توسط اشخاص دیگری دوباره آپلود شده است و با احتساب این مورد، موارد تماشای آن بسیار بیشتر از شش میلیون بار است.

در این ویدئو، پدربزرگ با‌مزه‌تر است و شکلک درمی‌آورد، در حالی که مادربزرگ، بسیاری جدی‌تر در پی یافتن راهی برای گرفتن عکس با وب‌کم است!

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,396,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: