Loading...

فرجام خوش مسن‌ترین توسعه دهنده اپلیکیشن آیفون پس از ۴۵ سال اختراعات ناموفق

جورج وایس پیرمرد ۸۴ ساله است که قریب به ۴۵ سال به اختراعات مختلفی دست زد و در این مدت ۸۰ اختراع ثبت شده دارد اما هیچ کدام از آنها برای وی موفقیتی کسب نکردند و به شکست تبدیل شدند، تا اینکه وی سه سال پیش یک بازی فکری بنام DABBLE ابداع کرد.این بازی ساده که از یک تخته و کاشی‌های پلاستیکی تشکیل شده و می‌بایست کلمه یا جمله ای را با بیست کاشی به صورت هرمی چید توانست جایزه بازی خلاقانه برای کودکان را در رده خانوادگی در سال ۲۰۱۱ از آن خود کند و اکنون در ۴۲ فروشگاه در امریکا عرضه می‌شود.

جورج وایس از محبوبیت گوشی هوشمند آیفون در آمریکا استفاده کرد و اپلیکیشن مخصوص بازی DABBLE را هم ساخت تا جوانان بیشتری با این بازی سرگرم شوند و این بازی بیش از پیش محبوب شود. با ساخت این اپلیکیشن نام جورج وایس (George Weiss) به عنوان مسن‌ترین توسعه دهنده و سازنده App های مخصوص iphone شناخته می‌شود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,776,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: