Loading...

دو قابلیت جدید فیسبوک در زمینه تصاویر

روزانه در فیسبوک بیش از ۲۵۰ میلیون تصویر آپلود میشود . این رقم بسیار بزرگ نشان میدهد که به اشتراک گذاری تصاویر یکی از محبوب ترین فعالیت ها در این شبکه اجتماعیست . فیسبوک نیز به صورت دائم در تلاش بوده تا تجربه ی بهتری در زمینه به اشتراک گذاری تصاویر را برای بیش از ۷۰۰ میلیون کاربرش فراهم کند . اکنون بلاگ فیسبوک دو مورد جدید در این زمینه را به شما معرفی میکند .

بزرگتر و سریعتر !!!

اکنون شما قادر هستید تا تصاویر بزرگتری را در فیسبوک به اشتراک بگذارید ( از ۷۲۰ تا ۹۶۰ پیکسل ) . با دو برابر سرعت بیشتر در هنگام بارگذاری تصاویر . منظور از بارگذاری تصاویر ، هنگام نمایش دادن تصویر مورد نظر است ، نه در هنگام آپلود . همچنین تصاویری که اخیرا آپلود کرده باشید با بیشترین تفکیک پذیری ( Resolution ) نمایش داده خواهند شد .

تمرکز بیشتر روی تصاویر !!!

ظاهرا پس از اینکه فیسبوک نمایشگر تصاویر قبلی را در اوایل سال جاری راه اندازی کرد ، با بازخوردهای زیادی از سوی کاربران روبرو شده است و سعی تیم فیسبوک نیز بر این بوده تا طراحی جدید را بر پایه ی همین بازخوردها بنا کنند . قبلا اگر روی تصویری کلیک میکردید ، تصویر شما در یک فریم مشکی رنگ ظاهر میشد . ولی این فریم مشکی رنگ به یک فریم رنگ سفید تغییر کرده و دلیل آن نیز تمرکز بیشتر بروی خود تصویر عنوان شده است .

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,625,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: