Loading...

تصویر بیل گیتس و استیو جابز: سال ۱۹۹۱

بیل گیتس و استیو جابز در کنار هم

امروز به مناسب ۳۰ سالگی کامپیوترهای خانگی با تاریخ و پیشرفت کامپیوترهای شخصی بیشتر آشنا شدید اما در کنار اش دیدن این عکس به تکمیل این تاریخ کمک می کند.

در این تصویر که سال ۱۹۹۱ گرفته شده، بیل گیتس و استیو جابز را کنار یکدیگر می بینید. در آن زمان جابز مدیرعامل شرکت NeXT بود و همکاری اش را با اپل قطع کرده بود. بیل گیتس هم هنوز تبدیل به ثروتمند ترین فرد روی زمین نشده بود و با ویندوز اش بازار کامپیوترهای خانگی را در دست نگرفته بود.

 

از طرف دیگر آن زمان هنوز اپل هم از مایکروسافت به خاطر کپی کردن رابط کاربری سیستم عامل مک او اس شکایت نکرده بود.

البته این روز ها این دو شرکت زیاد هم با یکدیگر دشمن محسوب نمی شوند و تقریبا گوگل را رقیب مشترک شان حساب می کنند. زمانی که این تصویر گرفته شده احتمالا لری پیچ مدیر عامل گوگل، در دوران دبیرستان به سر می برده است.

 

شانزده سال بعد گیتس و جابز یک بار دیگر با هم در کنفرانس All Things D دیده شدند و البته در طی این شانزده سال اتفاق های زیادی رخ داده بود...

6042223400_29de1990ac_z.jpg




لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 184,072,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: