Loading...

عجیب ترین قابهای آیفون

صدای ایران: اپل با عرضه آیفون در سال 2006 معنای جدیدی از تلفن همراه را وارد کرد و نوآوری های زیادی را در گوشی خود به کار گرفت و حالا می بینیم که نه تنها خود اپل بلکه تولید کنندگان و طراحان لوازم جانبی آیفون نوآوری های جالب و عجیبی را به کارگرفته اند. این قابها و نگدارنده ها را که در ادامه مطلب با ذکز قیمت به آنها اشاره می کنیم  قطعاً حیرت شما را برمی انگیزند و شاید شما را به خرید یک دستگاه اپل آیفون ترغیب کنند!

1-    قاب به شکل دست انسان

این قاب به شکل دست انسان است که در پشت گوشی قرار می گیرد و هنگام نگه داشتن گوشی این دست مصنوعی و جالب را در دستتان خواهید گرفت. این محصول ژاپن در دو مدل دست زن و دست کودک عرضه شده است و می توانید حتی از آن برای قرار دادن وسایل شخصیتان استفاده کنید. قیمت این قاب عحیب 64 دلار است.

 

2- قاب Etch a Sketch

Etch a Sketch وسیله ای پرطرفدار در میان کودکان است که به وسیله آن می توانند به راحتی نقاشی کنند و آن را پاک کنند. یکی از تولید کنندگان مبتکر لوازم جانبی آیفون یادی از دوران کودکی خود کرده و چنین قابی را طراحی کرده است که آیفون 4 را شبیه به یک Etch a Sketch می کند. قیمت این قاب 24.99 دلار می باشد.

3- نگهدارنده به شکل چاه باز کن

یکی از عجیب ترین طرح ها این نگهدانده است که میتوانید با اتصال آن به پشت آیفون خود آن را به صورت افقی یا عمودی  نگهدارید. این چاه باز کن کوچک مخصوص 10 دلار قیمت دارد.

4- قاب Arkhippo

درحالی که همه شرکت های تلفن همراه به دنبال راهی برای کوچکتر و باریک تر کردن تولیداتشان دارند این طراح مبتکر اعتقاد دارد که قاب های 24 دلاری تولیدیش با این که آیفون را خیلی بزرگتر می کند اما دست گرفتن آن را راحت تر می کند و هم چنین ضدضربه بوده و امکان قرار دادن افقی یا عمودی را فراهم می کند.

5- قاب نوار کاست

این طرح نیز یکی از مبتکرانه ترین طرح هسات که آیفون 4 شما را از پشت شبیه یک نوار کاست می کند با این قاب شاید کسی به شما شک نکند که مشغول عکسبرداری یا فیلمبرداری مخفیانه از او هستید. این قاب در واقع یک برچسب است که به قیمت 6.99 دلار به فروش می رسد.

6- نگهدارنده Appstand

این محصول در واقع یک قاب بزرگ است که آیفون خود را در آن قرار می دهید و عمده استفاده آن در نمایش گالری های تصاویر است که قاب را به یک قاب جادویی نمایش تصویر شبیه می کند. قیمت این قاب 24.99 دلار است.

7- نگهدارنده عنکبوتی Spiderpodium

اگر دوست شما از عنکبوت ها وحشت دارد شاید این نگهدارنده جالب یک راه جالب برای دور نگهداشتن دوستتان از آیفون عزیزتان باشد. این نگهدارنده دارای 8 پای قابل انعطاف است تا آیفونتان را در حالت دلخواه نگهدارد. قیمت این نگهدارنده 24 دلار است.

8- نگهدارنده بال فرشته

یک نگهدارنده ساده 12 دلاری که می تواند به آیفون شما بال بدهد اما این بالها برای پرواز طراحی نشده است بلکه کمک می کند آیفون شما به صورت افقی یا عمودر روی زمین بایستد.

9-    قاب دفترچه تلفن

با درنظر گرفتن اینکه آیفون یک دفترچه تلفن کوچک است می توانید این قاب 64دلاری را خریداری کنید که برخلاف ظاهرش جای همه Port ها و حتی دوربین در آن تعبیه شده است.

10- قاب تلفن قدیمی

با این قاب می توانید آیفون خود را شبیه به اولین تلفن های بی سیم بشری کنید که 20 دلار هزینه برایتان دربر خواهد داشت.

11- قاب تلویزیون قدیمی RetroFit

این قاب آیفون یا آیپادتاچ شما را شبیه به یک تلویزیون قدیمی RetroFit می کند که شاید برای تماشای فیلم های قدیمی جالب به نظر برسد. این قاب در اصل یک جعبه است که باید 7.95 دلار بابت آن بپردازید.

منبع: mashable

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,792,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: