Loading...

۲۲ فروشگاه اپل جعلی دیگر در چین کشف شدند!!

اگر پیگیر مطالب آی تی بلاگ باشید حتما چندی پیش خبر کشف  اتفاقی فروشگاه های جعلی اپل یک جهانگرد و مهاجر به چین که اتفاقی در منطقه کونمینگ چین پی به وجود این فروشگاه ها برده بود و خبر آن به سرعت در اینترنت پخش شد بطوریکه دولت چین در صدد بستن این فروشگاه ها شدند و در این راستا طبق اعلام  آنها ۵ فروشگاه شناسایی که ۲ فروشگاه تعطیل گردید. اما طبق آخرین خبرهای واصله گویا تعداد این فروشگاه ها بیش از آنچه بوده که دولت مرکزی چین اعلام نموده است .این خبرها حاکی اند از اینکه ۲۲ فروشگاه جعلی دیگر که از آرم و برند اپل در تبلیغات و دیزاین خود استفاده نموده اند و اقدام به فروش محصولات جعلی و مشابه اپل می نمایند شناسایی شده اند .

مقامات دولتی چین باید راهکاری مناسب برای حل معضل  این فروشگاه های دروغین اپل ارایه دهد البتهباید گفت این ۲۲ فروشگاه جعلی تنها در منطقه کانمینگ می باشد و باید دید در کشور پهناور چین و سایر استان ها و شهر های این کشور چندین  فروشگاه از این دست وجود دارد؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,099,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: