Loading...

10 عکس حیرت انگیزی که با گوشی های اندرویدی گرفته شده

صدای ایران: در دنیای امروز که روز به روز دوربین تلفن های همراه بهتر و پیشرفته تر می شوند عکاسان حرفه ای نیز سعی می کنند با دوربین های تلفن همراهشان عکسهای جالبی بگیرند. این بار 10 عکس خیره کننده ای را که همگی با گوشی های اندرویدی گرفته شده اند برای شما قرار می دهیم.

1- پیکان از John Homer

این عکس در شهر سویندون انگلیس گرفته شده است و هرچند افکت رنگی این عکس از تاثیر برنامه FXCamera گرفته شده است اما استفاده هوشمندانه از تصویر پیکان و ترکیب عالی آن اثر جان هومر است.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Magic

 

2- منظره از درون کافی شاپ Starbucks توسط Terry Wong

این عکس از یکی از خیابان های شهر بوستون گرفته شده است که جنب و جوش و تحرک بسیاری را به تصویر می کشد. چرخ موجود و خانمی که مات شده است و همچنین رنگ سیاه و سفید عکس بر حس آن افزوده است.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Dream

3- پس از باران از Clayton Perry

نوری که در این تصویر وجود دارد این عکس را غیرعادی و بسیار زیبا نشان داده است همچنین بازتاب نور از کف خیابان جلوه هنری زیبایی ایجاد کرده است. با دیدن این عکس حسی به انسان دست می دهد که انکار کلیتون پری درست لحظه پس از در آمدن خورشید از پشت ابر ها  و توقف باران را شکار کرده است.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Hero

4-Printemp اثر Vincent Vandevelde

این عکس که شبیه یک نقاشی فوق العاده است با کمی تغییر کنتراست رنگهای زنده و گیرایی را از این عکس فرانسوی پدید آورده است.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC  Desire

5- خیابان قدیمی از Matt King

در هنگام عبور از خیابان و پیاده رو ها چند بار به بالای سر خود نگاه کرده اید؟ مت کینگ با این ایده جالب یک عکس ساده و در عین حال هنری را خلق کرده است.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Dream

6- غروب اثر ZanMcQuade

این عکس بسیار زیبا از غروب آفتاب توسط زن مک کواد گرفته شده است هرچند که تغییرات کوچکی در کنتراست، روشنایی و Saturation جلوه عکس را زیباتر کرده است.

گرفته شده با دوربین گوشی  HTC EVO 4G

7- باجه تلفن خیابان کینگستون از Lomodroid

در این عکس با استفاده از برنامه Vignette این تصویر فوق العاده پدید آمده است. باجه های قرمز تند با پس زمینه سبزرنگ تضاد بسیار جالبی را ایجاد کرده اند.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Nexus One

8- آسمان ژاپنی از NoxDineen

وقتی Nox در حالی که به زیر درختها خوابیده بود به آسمان نگاه کرد به یاد هنر ژاپنی افتاد و با گرفتن یک عکس و افزایش کنتراست آن به این تصویر جالب دست یافت.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Hero

9- خارج از موزه هنر Kimball اثر Jessica Martinez

نوری که از پشت درختان می تابد یک هاله زیبای گرم را به وجود آورده است و رنگ زیبای زمین خبر از یک پاییز دوست داشتنی می دهد.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Dream

10- United از Tara Holland

تارا با ترکیب تصاویر جالبی که روی دیوار یکی از خیابان ها دیده است و دوست و دوچرخه اش توانسته یک عکس زیبای هنری را پدید آورد.

گرفته شده با دوربین گوشی HTC Dream

منبع : mashable

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,099,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: