Loading...

پیانو را با استفاده از آی پد و آیفون یاد بگیرید و بنوازید

ion-piano-apprentice

این وسیله برای شما هم یک پیانو است و هم یک معلم قابل حمل پیانو ! دوست‌داران iDevice و همچنین موزیک می‌توانند با Ion Piano در همه‌جا با استفاده از این وسیله پیانو یاد بگیرند ، با نت‌های موسیقی آشنا شوند و  راحت بتوانند آنها را بنوازند.

با این پیانو و اپلیکیشن مربوط به آن ، این مینی کیبورد می‌تواند شبیه به یک کلاس آموزشی کوچک همراه با معلم ،‌آموزش و راهنمایی‌هایی مربوطه باشد .ضمن اینکه این سیستم برای همه‌ است ، از حرفه‌ای‌ها گرفته تا افراد مبتدی‌.کمپانی سازنده این دستگاه یعنی ION ، که در تولید سرگرمی و تکنولوژی پیشتاز است قبلا خبر از تولید دستگاهی سازگار با آی‌پد و آیفون برای دوستداران موسیقی داده بود که به قول خود عمل کرد .

امکان قابل توجه در این سیستم آموزش پیانو این است که یک تصویر ویدئویی از حرکت دستان ِاستادِ پیانو Scott Houston در صفحه‌ی آی‌پد یا آیفون به نمایش درمی‌آید و فشار دادن کلید‌ها بصورت آموزشی و گام به گام آموزش داده می‌شود . کیبورد فیزیکی شامل ۲۵ نوت و کلید است همراه با نور قرمز در هنگام فشار دادن برای هر کلید به‌منظور آموزش بهتر ، همچنین دارای اسپیکر ، باتری و هدفون نیز می‌باشد.

Apprentice Piano تا چند ماه دیگر با قیمت ۱۰۰ $ به بازار خواهد آمد .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,287,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: