Loading...

پیش نمایش، امكان جدید جی میل

 جی میل در یك حركت تازه امكان پیش نمایش را به آزمایشگاهش افزود. با فعال كردن افزونه Preview Pane خواهید توانست متن ایمیل وارده را در یك فریم ببینید. این امكان چیزی شبیه Reading pane‌ نرم افزار Outlook است.

 

 

پس از نصب اين افزونه از آزمايشگاه گوگل يك ايكن كوچك در سمت راست و بالاي ليست ايميلها مشاهده خواهيد كرد كه با استفاده از اين نماد مي توانيد محل قرارگيري فريم پيش نمايش را تعيين كنيد.

 

 

كافیست ایمیل مورد نظر را انتخاب كنید تا محتوی آن در یك فریم جداگانه نمایش داده شود. این فریم در دوحالت قابل نمایش است: افقی و عمودی.

 

 

پس از انتخاب یك ایمیل و نمایش داده شدن آن در فریم پیش نمایش، به صورت پیش فرض با گذشت 3 ثانیه از انتخاب ایمیل، آن ایمیل به عنوان خوانده شده علامت گذاری خواهد شد. می توانید با مراجعه به تنظیمات ایمیل این مدت زمان را تغییر دهید.

 

 
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,241,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: