Loading...

توییتر،گوگل و فیس بوک در طی چند روز به ده میلیون کاربر رسیدند؟

غول موتورهای جستجو و خدمات آنلاین گوگل در آخرین اقدام خود گوگل پلاس را برای جذب کاربران اینترنتی راه اندازی کرد. این سرویس که شبکه اجتماعی گوگل است حرکتی است بزرگ برای جذب کاربران اینترنتی و بالطبع آن کسب درآمد بیشتر از تبلیغات است. گوگل که توانسته یاهو را رسما از دور رقابت با خود خارج کند حال به این فکر افتاده که در عرصه رقابت در شبکه های اجتماعی و میکروبلاگ به جنگ با توییتر و فیس بوک برود . گوگل پلاس که تلفیقی از توییتر و فیس بوک است هنوز در اول راه است و هنوز بسیار مانده تا بتواند مانند twitter  و facebook کاربران چندصد میلیونی داشته باشد ، اما از این موضوع هم نمی توان به سادگی گذشت که گوگل پلاس در اندک زمانی توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند این سرویس که انتظار می رود در ماه اول فعالیت خود به سی میلیون کار بر برسد توانسته است در عرض ۲۱ روز به تعداد بیست میلیون کاربر برسد و در تنها ۱۶ روز توانسته ده میلیون کاربر جدب نماید. در نگاهی ساده شاید در قیاس با میزان کاربران توییتر و فیس بوک رقمی ناچیز باشد اما بهتر است نگاهی بیاندازیم به آمار و ارقام و ببینیم توییتر و فیس بوک در طی چند روز توانسته اند ده میلیون کاربر جذب نمایند.

فیس بوک که توسط مارک زوکربرگ جوان تاسیس شد و هفتمین سال فعالیت خود را از سر می گذراند در ۸۵۲ روز توانست به میزان ده میلیون کاربر برسد که می شود چیزی حدود دوسال وچهار ماه و دو روز و اکنون در سال هفتم فعالیتش ۷۵۰ میلیون کاربر را تجربه می کند. اما توییتر که میکروبلاگی است محبوب در مدت زمان ۷۸۰ روز به رقم ده میلیون کاربر رسیده که می شود دوسال و یک ماه و بیست روز و اکنون با گذشت شش سال از آغاز فعالیتش دویست میلیون کاربر دارد. حال با این آمار و ارقام و شتاب فزاینده گوگل در جذب کاربر برای شبکه اجتماعی اش ( در عرض تنها ۱۶ روز ده میلیون کاربر جذب نمود) باز هم فکر میکنید گوگل می تواند در رقابت با فیس بوک و توییتر به توفیقی دست یابد؟ البته نباید این قضیه را هم فراموش کرد که فیس بوک و توییتر در ابتدای فعالیتشان گمنام بودند در حالیکه گوگل بواسطه خدماتی همچون جیمیل و موتور جستجوی خود شناخته شده است و کاربران بیشماری روزانه از خدماتش استفاده می کنند
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,931,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: