Loading...

آمازون وارد بازار هند می‌شود

اگر بخواهیم تعدادی از فروشگاه‌های آنلاین معتبر بین المللی را نام ببریم، قطعا آمازون جزو آن‌ها خواهید بود. این فروشگاه محبوب که کار خود را با فروش کتاب آغاز کرد، هم اکنون پاسخگوی نیاز میلیون‌ها کاربر است و حجم تراکنش‌های مالی آن در سطح بسیار بالایی قرار دارد. آمازون در همه کشور‌ها سرویس نمی‌دهد اما خدمات فروش آن شامل کشورهای مطرح و شناخته شده می‌شود.

Amazon-india.jpg

در تازه‌ترین گزاش منتشر شده خبرگزاری هند، آمازون در راستای گسترش خدمات مارکتینگ خود قصد دارد دست بر روی یک بازار بزرگ بگذارد که جمعیت آن بسیار زیاد است اما مطمئنا به اندازه کشورهای پیشرفته مردمان آن سفارش آنلاین نمی‌دهند. ورود آمازون به مارکت‌های هند می‌تواند هم برای مردم این کشور مفید باشد و هم سودآوری این شرکت را در پی داشته باشد.

طبق این گزارش، آمازون در سه ماه اول سال ۲۰۱۲ همکاری خود را شروع می کند و در ۶ ماه ابتدایی دفتر آمازون را در هند تاسیس کرده و با فروشگاه‌هایی نظیر Flipkart. com، LetsBuy. com و Exclusively. in همکاری خواهد کرد. بسیاری از کمپانی‌های بزرگ با توجه به فروش مناسب و سودآوری محصولات آنلاین در هند، به سمت هند آمده‌اند و آمازون نیز یکی از همین شرکت‌ها است، گرچه در سال ۲۰۰۴ نیز Ebay تلاش‌هایی در این کشور انجام داد اما توفیق زیادی بدست نیاورد. با توجه به خیز بلند آمازون و جمع آوری یک تیم کامل برای این کار، به نظر می‌رسد آینده روشنی در هند داشته باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,976,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: