Loading...

معرفی نرم افزار PasteCopy جهت استفاده بهتر از حافظه موقت

PasteCopy.net یک نرم افزار رایگان مدیریت حافظه موقت (Clipboard) کامپیوتر است . این نرم افزار از هر چیزی که در حافظه کامپیوتر خود به صورت موقت برای استفاده در جایی دیگر کپی تهیه کنید یک سند می سازد.

این نرم افزار توانایی ضبط چندین آیتم را در درون خود دارد که می توانید هر کدام از این آیتم ها را با یک تک کلیک و یا یک میانبر صفحه کلید دوباره به حافظه موقت کامپیوتر خود منتقل کنید.

یکی از بهترین امکانات این نرم افزار توانایی مدیریت و دسته بندی برای فرمتهای csv ، html ، rtf ، text و … است. به علاوه شما می توانید پیش نمایش اطلاعات کپی شده را قبل از انتقال به کلیپ بورد مشاهده کنید.

این نرم افزار توانایی تبدیل اتوماتیک فایلهای html ، rtf و …. را به فایلهای متنی با خارج کردن تمامی قالب بندیها از آن دارد.

همچنین می توان از تاریخچه کلیپ بورد خروجی rtf تهیه کرد. این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن تنها ۲۹۳ کیلوبایت است. این برنامه بر روی تمامی نسخه های ویندوز کار می کند اما قبل از استفاده از آن باید .Net Faramework 2.0 را روی کامپیوتر خود نصب داشته باشید.

دانلود کنید با حجم ۲۹۳ کیلوبایت
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,981,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: