Loading...

Portable Geometer Sketchpad v.4.07

Geometer Sketchpad یکی مناسبترین نرم افزارهای موجود جهت آموزش هندسه ، و تخته رسم الکترونیک به منظور ترسیم شکلهای پیچیده هندسی میباشد.

portable-geometer-sketchpad-v407-1

واقعا آنچه زمانی باور نکردنی بود خیلی زود به واقعیت تبدیل گردید. هنوز هستند بسیاری از عزیزانی که استفاده از مداد و خط کشهای کوچک شیشه ای را برای حل کردن تمرینات هندسه به خاطر میاورند و چه بسا اکنون نیز در بسیاری از نقاط هنوز استفاده از آنها رایج باشد ولی هم اکنون و به یاری تکنولوژی جدید ، رسم همه شکلهای هندسی تنها با چند کلیک امکانپذیر گشته است .

به کمک این نرم افزار میتوان با سهولت فوق العاده هر شکلی را اعم از دایره و چند ضلعی و …. به صورت مرحله به مرحله رسم نمود .
مثلا برای رسم یک مثلث تنها کافی است ابتدا راسهای آن را مشخص نمود و سپس اضلاع آن را با وصل کردن نقاط مشخص شده به دست آورد . پس از آن امکان مشخص کردن راسها به صورت اتوماتیک و با حروف پیش بینی گردیده . همچنین میتوان زاویه ها را با دقت مشخص نمود و اندازه آن به طور خودکار تعیین میگردد. میتوان میانه هر ضلعی را با دقت تعیین نمود و نیز امکان محاسبه مساحت و قرینه سازی از دیگر امکانات نرم افزار میباشد بیشتر قضایا هندسی به کمک این نرم افزار قابل پیاده سازی میباشد و با اضافه نمودن توضیحات اندکی میتوان از آن برای پروژه های درسی ، کنفرانسها و نگارش مطالب تحقیقی استفاده نمود .

یکی از زیباترین امکانات نرم افزار امکان حرکت زیبای فضایی و ساخت انیمیشن برای شکلهای طراحی شده میباشد که به درک تجسمی از شکلهای پیچیده کمک فراوان مینماید در نرم افزار امکانات هندسه و ریاضیات پیشرفته نیز منظور گردیده که استفاده از آن را مناسب بسیاری از دانش پژوهان عزیزی مینماید که در سطوح پیشرفته به تحصیل استقال دارند .

portable-geometer-sketchpad-v407

نرم افزار با پشتیبانی کامل از یونیکد ، امکان اضافه نمودن متون فارسی را به تصاویر را میسر نموده است به منظور استفاده کامل از امکانات نرم افزار دو کتاب الکترونیک با فرمت PDF ضمیمه نرم افزار میباشد .

نرم افزار کاملا Portable میباشد و برای اجرای آن تنها کافی است فایل Portable Geometer Sketchpad 4.07.exe را اجرا فرمایید نرم افزار از نظر امنیتی کاملا تست گردیده و بدون مشکل ارزیابی میگردد .

ارسال شده توسط : سعید
حجم فایل : 5.7 مگابایت

پسورد: www.takdownload.ir
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,430,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: