Loading...

چهره ها در تصاحب پیکاسا ۳.۵

دیروز شرکت گوگل نسخه ۳.۵ از برنامه محبوب Picasa را برای ویندوز و مک منتشر کرد.

پیکاسا برنامه ای برای مدیریت، دسته بندی و جستجو تصاویر می باشد که با کمک سرویس Picasa Web شما می توانید تصاویر خود را بر روی اینترنت هم قرار دهید.

مهمترین ویژگی قرارداده شده در این نسخه قابلیتی هست با نام Name Tags. بوسیله این ویژگی شما قادر هستید تصاویرتان را براساس نام اشخاص دسته بندی کنید. این ویژگی چندی پیش به سرویس آنلاین پیکاسا اضافه شده بود(مشابه این سرویس را می شود در فلیکر و فیس بوک مشاهده کرد) و هم اکنون این ویژگی با امکاناتی بیشتر و جالبتر در پیکاسا نسخه ۳.۵ وجود دارد.

پس از نصب و اجرای نسخه ۳.۵ از پیکاسا این برنامه شروع به جستجو و جمع آوری تصاویر با چهره های مشابه می شود. به طور مثال این برنامه تمامی تصاویر موجود در کامپیوتر شما که تصویر خود شما در آن باشد را در یک مکان جمع آوری می کند و در قسمتی با عنوان Unnamed People قرار می دهد که شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر نام اشخاص موجود در تصاویر را اضافه کنید. همچنین اگر شما وارد حساب کاربری خود در جیمیل هم شده باشید هنگام نوشتن نام افراد پیشنهادهایی از سمت جیمیل براساس قسمت “تماس ها” به شما داده می شود.

picasa35-1

با سیستم هوشمند تشخیص چهره پیکاسا شما به راحتی و سرعت هرچه تمام تر می توانید نام افراد موجود در تصاویر را به تصاویر خود اضافه کنید و حتی آنها را در وب برای دوستان و خانواده تان در دسترس قرار دهید. همچنین شما می توانید با جستجوی پیشرفته تصاویر تمامی تصاویری که ۲ شخص خاص در آن حضور دارند را به راحتی بیابید!

این قابلیت جدید با قابلیت مشابهش در سیستم آنلاین پیکاسا هماهنگی کامل دارد و شما می توانید به راحتی نام ها را بین برنامه و سیستم آنلاین Sync کنید.
از دیگر قابلیت ها می شود به درست کردن تصاویر و فیلم های کوتاه از چهره های مشخص نام برد. همچنین شما می توانید به راحتی تصاویرتان را در سرویس نقشه گوگل با مشخصات مورد نظر قرار دهید.

christina collage

شما می توانید در این ویدئو گزیده ای از امکانات جدید و نحوه کار با آنها را مشاهده کنید.

برای دانلود نسخه ۳.۵ پیکاسا به این آدرس مراجعه فرمائید(این برنامه همچنین به زودی در این آدرس نیز برای دانلود قرار خواهد گرفت.)
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 177,874,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: