Loading...

اولين منبع نور از جنسOLED

شرکت OSRAM فن آوری ساخت اولين چراغ از جنس OLED را ابداع کرد. این محصول که با نام OPBEOS معرفی شده در زمينه مصرف انرژی بسیار بهينه عمل می کند.

 

یک لامپ دایره ای شکل با قطر 80 میلیمتر و ضخامت 2.1 میلیمتر و وزنی معادل 24 گرم بدنه اصلی این چراغ را تشکيل داده است. رنگ نور آن سفيد است و با ورودی کمتر از یک وات، سطح روشنايی 1000cd/m²
(شمع بر متر مربع) را ايجاد می کند.

 

روشن و خاموش شدن آن سريع و بدون هر گونه تاخیر زمانی انجام می شود. نور آن فاقد هر گونه اشعه نظير یو وی و يا مادون قرمز است. اين لامپ با داشتن حداقل اتلاف حرارت دارای عمر مفيد 5000 ساعت است.

 

طراحان اين محصول را به عنوان رقیب اصلی لامپ های هالوژن موجود در بازار می دانند. اين محصول در محيط هایی نظیر دفاتر طراحی و معماری، هتل ها و سالن های پذیرایی کاربرد دارد. هنوز از قيمت تمام شده و يا زمان توليد انبوه آن خبری در دست نيست.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,241,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: