Loading...

نسخه رسمی ویندوز ۷ آماده برای دانلود

استیو بالمر مثل اینکه از ارائه ویندوز ۷ خیلی خوشحاله

keynote-0158-ballmer

بعد از کلی هیاهو و تبلیغ بلاخره محصول جدید مایکروسافت برای دانلود ارائه شد ، حقیقت این هست که تا الان که خبری از وجود نواقص جدی از ویندوز ۷ نرسید و سازندگان آن ادعا کرده اند که سرعت لود XP قبلی با زیبایی و قابلیت های جدید ویستا در هم آمیخته اند و این ویندوز را خلق کرده اند امیدوارم که این یکی مثل ویستا خراب از آب در نیاد ، البته ویستا ویندوز بدی نیست ولی توقعاتی که از آن می رفت را نتوانست اجابت کند اون هم پس از چند سال که ملت اول قرار بود ویندوز لانگهورن را تو بازار ببینند که در آخرین لحظات اسمش عوض شد و شد ویستا و پس از ۷-۸ ماه اگه اشتباه نکم O;. اومد تو بازار و آخر هم این شد که می بینید ، خلاصه فکر کنم این یکی دیگه خوب از آب در بیاد و لااقل مایکروسافت را که از همه طرف در فشار است را کمی سر بلند کند .

ویندوز ۷ را می توانید در ۲ نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی در این آدرس دریافت کنید (نکته  قابل توجه این هست که تا کنون ۲/۵ میلیون نفر اونو دانلود کردن ) و اگر در این مورد به مشکل برخوردید پیشنهاد می کنم راهنمای لایف هکر را حتماً بخوانید .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,336,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: