Loading...

امکانات جدید سایت ++Notepad

حدود یک ماه از تصمیم ++Notepad برای احداث وب سایت جدید می گذرد. تصمیمی که دلیلش سیاست جدید SourceForge برای اعمال محدودیت بود. درباره ی این اتفاق قبلا نوشته ام.
اما حالا بعد از چند هفته، notepad-plus-plus.org کامل تر و کامل تر شده است. اکنون، شما می توانید نسخه ی ++Notepad را از سرویس دهنده ی بی طرف این سایت دانلود کنید (نسخه های ++Notepad). این خبر چند روز قبل بر روی خبرنامه ی ++Notepad آمد (اینجا). Don HO نکات جالبی را در خبر جدید نوشته است. او می گوید، “مشخصا دولت ایالات متحده [با این روند جدید] دارد جا پای دیگران می گذارد”.

تقریبا با تمام متن این خبر موافقم، به جز موردی که نام گوگل کد به عنوان مثالی برای یک میزبان FOSS آمده است. انصافا این طور نیست چرا که مدیران کمپانی گوگل در طول زمان اثبات کرده اند که از نوعی “سادیسم ِ نوع ِ اعمال محدودیت و تحریم” رنج می برند. سادیسمی که احتمالا نیاز به چراغ سبز دیگران هم ندارد.
اما برگردیم به موضوع ++Notepad. دیگر اتفاق خوبی که در این برهه ی کوتاه زمانی، از احداث سایت، افتاده است، اضافه شده زبان فارسی به یکی از زبان های سایت ++Notepad بوده (صفحه خانگی فارسی ++Notepad).
از طرف دیگر آمار به ما می گوید، ایران یکی از سه کشوری است که سایت تازه احداث شده ی ++Notepad در آن ها دارای ترافیک بالا است.
البته این رشد خوب تولید و بازخورد در کمتر از یک ماه اتفاق افتاده است. مطمئنا طی ماه های آینده، این سایت و نرم افزارش به جایگاه بسیار برتری خواهند رسید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,079,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: