Loading...

نمایش تعداد خوانندگان فید با تغییرات جدید فیدبرنر

code

در یکی از پست‌های قبلی با عنوان “یک راه زیبا برای نمایش تعداد خوانندگان فید ” روشی را معرفی کرده بودم که به کمک آن میتوانستیم تعداد خوانندگان فید خود را بصورت متنی و خارج از قالب پیش فرض فیدبرنر نمایش دهیم.

اما با توجه به تغییراتی که گوگل در سایت فیدبرنر ایجاد کرد و فید‌های این سرویس را به آدرس جدید انتقال داد، API این سرویس هم بروز شد و به کلی تغییر کرد، به همین دلیل اسکریپتی که قبلا معرفی کرده بودم دیگر کارایی ندارد.

اما امروز بعد از کمی ور رفتن با API جدید فیدبرنر توانستم راه تازه‌ای برای نمایش خوانندگان فید بدست بیاورم.

ابتدا باید اسکریپتی که نوشتم را از لینک زیر دریافت کنید.
دانلود اسکریپت نمایش تعداد خوانندگان فید
بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید.

سپس فایل fetch.php را با یک ویرایشگر متن باز کرده و در مقابل id$ بجای YOUR_FEED_ID  آی دی فید مورد نظر خود را قرار دهید.
برای بدست آوردن آی دی فید میتوانید مثل قبل به داشبورد فیدبرنر در آدرس جدیدش بروید روی فید مورد نظر کلیک کنید و عبارت روبروی id در نوار آدرس مرورگر را کپی کنید.

بعد از این فقط کافیست مانند قبل بکمک تگ Script فایل js.php را در صفحه جایی که دوست دارید قرار دهید.

توجه داشته باشید که حتما Awareness API را که در مرحله اول نوشته قبلی توضیح داده شده بود فعال کنید، اگر هنگام فعال کردن این خاصیت با خطایی مواجه شدید که میگوید شناسه Delicious شما غلط است مجبورید دلیشز را غیر فعال کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,460,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: