Loading...

مطالعه با غل و زنجیر

study-ball.jpg

حتماً شما هم مثل من برايتان اتفاق افتاده که بخواهيد کتابی درسي یا غير درسی را بخوانيد، یا ملزم به انجام قسمتی پروژه ی دانشگاه و کارهایی از این قبيل در ساعتي معین و طبق برنامه باشيد. اما به طور دائم کارتان را رها می کنيد و به قول معروف دست و دلتان به کار نمی رود. گاهی اوقات تنبلی باعث میشود که کار را به صورت مستمر انجام ندهید.

 

چاره این است که از روش های قرون وسطی استفاده کنید، این وزنه ی مدرن طراحی شده تا با به زنجیر کشيدنتان هيچ راه فراري تا اتمام زمان کار نداشته باشید.

 

در واقع این وزنه 9.5 کيلويي اصلاً به پای شما آسیب نمي زند و فقط هنگامی که قصد رها کردن کار را داريد به شما يادآوري می کند که هنوز زمانش تمام نشده. البته با صدایی بلند اين یادآوری را انجام مي دهد و شما به نوعی مجبور به ادامه کارتان مي شوید. اين وزنه خود به خود با اتمام زمان تعیین شده، شما را رها می کند.

 

شايد قیمت 115 دلاری اين وزنه کمی زياد باشد، ولی متفاوت بودن آن شما را ترغيب به داشتن آن نمي کند؟ به خصوص اگر برای درس خواندن با این وزنه و زنجیرش به کتابخانه بروید.  
 
منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,625,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: