Loading...

۲۰۱۱ سال موبایل هاست !

سرویس خبر و تحلیل پریانا:بر اساس تازه ترین تحلیل های آماری سال ۲۰۱۱ در دنیای فن آوری، سال موبایل هاست.

طی ۳ سال گذشته این گونه می گفتند که امسال سال موبایل هاست! هر سال نیز بازار موبایل ها داغ تر و وسیع تر می شود، هر چند که تا کنون به مرز انفجار نرسیده است، اما سال ۲۰۱۱ می تواند سال واقعی موبایل ها باشد.

دلیل اینکه چرا بازار موبایل آنگونه که باید به جایگاه واقعی خود نرسیده، ساده و روشن است: کاربرد اینترنتی موبایل. تنها درصد کمی از کاربران از طریق موبایل خود به اینترنت دسترسی داشتند. با وجود این که اغلب گوشی های معمولی امکان دسترسی به اینترنت را به کاربر می دهند، اما این فرآیند کند و خسته کننده است. شما برای اینکه بتوانید از اینترنت با تمام امکانات آن بهره ببرید، به یک گوشی هوشمند نیاز دارید؛ اما بسیاری از افراد توانایی خرید اسمارت فون ها را ندارند.

اکنون با ظهور گوشی های مجهز به سیستم عامل آندروئید، می توانید اسمارت فون ها را با هزینه ای کمتر از ۵۰ دلار تهیه کنید، که کمتر از قیمت برخی از گوشی های معمولی است. طبق بررسی های Nielsen Group ، فروش اسمارت فون ها در ۳ ماهه سوم سال ۲۰۱۱ بیشتر از فروش گوشی های معمولی خواهد بود، می توانید نمودار زیر را ببینید که این ادعا را اثبات می کند.

بنابراین در سال جدید شاهد تحولی عظیم در بازار تبلیغات و مارکتینگ موبایل ها خواهیم بود؛ از نرم افزارها گرفته تا خدمات مکان محور برای وب موبایل. اینکه یک وب سایت بهینه شده برای موبایل و یا نرم افزار نسخه موبایل بخواهید به علایق و تجارت شخصی شما بستگی دارد؛ اما یک چیز واضح است… باید دست به کار شوید!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,014,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: