Loading...

معرفی دوربین 1400 مگا پیکسلی Pan-STARRS

خیلی از افراد وقتی خبرهایی در مورد دوربین های جدید با کیفیت بالا می شنوند تکنولوژی روز را تحسین می کنند اما اینبار دوربینی را معرفی می کنیم که امنیت قسمت زیادی از زمین را نیز مدیون آن هستیم!

نام این دوربین پیشرفته Pan-STARRS است ، در هاوایی قرار دارد و توسط کنسرسیوم علمی PS1 اداره می شود وظیفه آن شناسایی و دنبال کردن اجرام آسمانی است که به سمت زمین حرکت می کنند و احتمال برخورد آنها با زمین وجود دارد.

این دوربین 1400 مگاپیکسلی در هر شب به طور اتوماتیک 500 عکس از فضا ذخیره می کند و این عکس ها در هر شب معادل 4 ترابایت می شود . سپس این عکس ها به مرکز Maui فرستاده می شود تا با کامپیوتر های قدرتمند مورد بررسی قرار گیرد

 

مسئولین تخمین می زنند در مدت 3 سال آنها می توانند 100000 جرم آسمانی را شناسایی کنند و پس از این مدت دوربین قدرتمند دیگری به نام P4 شروع به کار خواهد کرد
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,081,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: