Loading...

مار کبری یا چراغ مطالعه؟

ra-lamp_narenji_ir.jpg

فصل امتحانات برای عده ای شروع شده و عده ای هم کم کم به استقبالش میروند. شاید یکی از مهمترین فاکتورها در یک مطالعه موفق, داشتن یک محیط زیبا و راحت باشد. عده زیادی بر این باور هستند که در زمان مطالعه , نور کافی در بالا رفتن میزان تمرکز موثر است. نظرتان در مورد یک چراغ مطالعه زیبا و متفاوت چیست؟

 

آنچه که در تصویر مشاهده میکنید یک طرح ایتالیایی است که توسط آقای Ettore Cimini برای یک چراغ مطالعه پیشنهاد شده است. این طرح که به Lumina Italia Ra Fiber Optic شهرت یافته از دو بازوی استیلی قابل انعطاف تشکیل شده که هرکدام چهره یک مار کبری را برایمان تداعی میکند. به جای نیش هر مار کبری یک لامپ فلوروسنت 100 واتی جاسازی شده که می توان با پیچ و خم دادن به تنه مار فاصله مناسب را برای این منبع نور نسبت به میز مطالعه تنظیم کرد. رشته های نازک فیبر نوری در جداره داخلی بدنه مار بالا میروند و توان الکتریکی لازم جهت روشن شدن لامپ را تامین میکنند.

برای روشن و خاموش کردن و همچنین تنظیم حجم نور لامپ نیز از یک دیمر لمسی استفاده خواهید کرد. به دلیل آنکه این محصول هنوز در حد یک طرح ارائه شده از قیمت تمام شده آن خبری در دسترس نیست.

یک چراغ رومیزی فانتزی زیبا است . به شرط آنکه قول بدهید که از مارهای کبری نترسید و درستان را بخوانید. امتحانات نزدیک است. منبع

برای دیدن تصاویر بیشتر به ادامه مطلب بروید.

lamp-1_narenji_ir.jpg

 

lamp-2_narenji_ir.jpg
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,468,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: