Loading...

باز هم مثل این سراغ داری؟! – تحولات جدید گوگل ریدر

تصور کنید که علاقه‌مند هستید، در جریان آخرین اخبار فناوری یا پزشکی قرار بگیرید، تصور کنید که دوست دارید آخرین اخبار سینمایی را بخوانید. خوب! طبق معمول توصیه من به شما استفاده از فید و گوگل ریدر است.

اما، در این میان یک مرحله دشوار، پیدا کردن بهترین و معتبرترین وبلاگ‌ها و سایت‌ها در هر کدام یک از این موضوعات است. گاهی به خصوص اگر تازه‌کار باشید، مدت‌ها طول می‌کشد تا فهرست خوبی از وبلاگ‌ها تهیه کنید و فیدشان را به گوگل ریدر اضافه کنید.

اما ویژگی‌های جدید گوگل ریدر که دیروز در وبلاگ رسمی این خبرخوان، در موردشان توضیح داده شده است، این مشکل را برطرف می‌کنند.

از این به بعد هر وقت از وبلاگی خوشتان آمد و خواستید وبلاگ‌هایی مشابه آن وبلاگ را هم به فهرست گوگل ریدرتان اضافه کنید، کافی است از ویژگی جدید گوگل ریدر اضافه کنید.

مثال: هالیوود ریپورتر، یکی از بهترین منابع برای دوست‌داران سینما است. شما فید این سایت را به ریدرتان اضافه کرده‌اید و دوست دارید، منابع مشابه دیگری را هم در ریدرتان داشته باشید.

کافی است موس خود را روی فید مورد نظر ببرید و روی آیکون کوچک مثلث داخل مربع، کلیک کنید:

حالا در منویی که ظاهر می‌شود، روی گزینه More Like this کلیک کنید تا گوگل ریدر، منابعی را به شما توصیه کند! به همین راحتی.

من حتی در مورد وبلاگ‌ها و سایت‌های خبری ایرانی هم این ویژگی خوب را آزمایش کردم و نتایج نسبتا مطلوبی را دیدم.

اما، تغییر و تحول دیگر خوب دیگر در گوگل شخصی‌تر شدن موضوعات محبوب یا Popular items است. از این به بعد، گوگل ریدر متناسب با علایق شما، مطالبی را به شما پیشنهاد می‌کند:
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,382,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: