Loading...

زندگی آینده: برندگان مسابقه طراحی الکترولوکس

شرکت الکترولوکس از بزرگ ترین شرکت های تولید لوازم خانگی، مسابقه ای را برای طراحی لوازم خانگی آینده برگزار کرده. دیدن طرح های برنده ابن مسابقه خالی از لطف نخواهد بود:  

article-1215883_634x383.jpg

دستگاه پرورش گوشت: تا به حال در باغچه خانه سبزی کاشته اید؟ حالا نظرتان در مورد پرورش گوشت چیست؟ این طرح که برنده رتبه نخست شده، محفظه ای است که قرار است با استفاده از سلول های حیوانی گوشت پرورش بدهد. این کار توسط ایجاد شرایط مناسب دمایی و مواد غذایی لازم جهت رشد سلول ها انجام خواهد شد.  
 
اگر روزی برسد که چنین دستگاهی ساخته شود مشکل گرسنگی در جهان حل می شود و هیچ حیوانی هم کشته نخواهد شد. الکترولوکس آنقدر این طرح را جدی گرفته که به طراح آن پول داده تا آن را بسازد.  
 
برندگان دیگر را در ادامه مطلب ببینید.

 

article-1215883-0634x417.jpg

ماشین لباس شویی آینده: این طرح ماشینی است که لباس شما را فورا تمیز می کند و همزمان آن را اتو بخار کرده و تحویل می دهد. روش کار هم که کاملا مشخص و واضح است.  
 
 
 

article-1215_306x420.jpg

یخچال تله پورت! اگر زیاد فیلم های تخیلی نگاه می کنید احتمالا با تله پورت آشنا هستید، در آن اجسام در یک لحظه از یک نقطه دنیا به مکان دیگری منتقل می شوند. این یکی طرح یخچالی است که مواد غذایی را از نقاط مختلف جهان به درون خودش تله پورت می کند. چیز دیگری هم لازم دارید؟  
 
 
 

article-1306x420.jpg

آب خنک پرنده: اگر من بودم این طرح را برنده جایزه اول می کردم. این یک گجت کوچک پرنده است که آب باران را جمع آوری می کند و لیوان شما را هر جا که هستید پر می کند. فکرش را بکنید در حالی که پشت کامپیوتر نشسته اید و نارنجی می خوانید لیوان آب را بلند کنید و این ربات کوچک آن را برایتان پرکند!  
 
برای خلاقیت نمی توان مرزی تعریف کرد. نظر شما در این مورد چیست؟ شما کدام یک را ترجیح می دهید؟ اگر شما طراح بودید، چه ایده ای داشتید؟ 

 
نظرات

 

  • باسلام:
    احتراما به اطلاع می رسانم که اینجانب ترکاشوند دارای ده هانوع طرح وایده جدیددرزمینه لوازم خانگی وزمینه های دیگر می باشم.
    جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.htorkashvand.blogfa.com
    باتشکر ازسایت خوبتان ترکاشوند
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 188,999,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: