Loading...

لپ تاپ رویاهای من

امشب همینطور بی دلیل فقط میخواهم چیزی نوشته باشم همین ! دستمایه این نوشتار همینطوری ” لپ تاپ ” است !

شما به عنوان کاربر اینترنت به احتمال ۹۹/۹ درصد از کامپیوتر برای ارتباطات اینترنتی خود استفاده میکنید حال میخواهد PC باشد یا لپ تاپ . اما نظر من همان لپ تاپ است .

من هم اکنون از یک Vaio VGN-FZ 160 E استفاده میکنم :

واقعا از کیفیت LCD آن راضی ام و  DVD Rom / RW آن هم دیگر سنگ تمام گذاشته با این فیلم دیدن هایم ! اما روزی که این دستگاه را میخریدم به یک خصیصه بزرگ درون خودم توجه نکرده بودم ! من یک بازی خور هستم ! من به وفوور و با اشتهای نا تمام بازی میکنم و کارت گرافیک این لپ تاپ که چیپست اینتل را دارد واقعا قابل قبول نیست ! یعنی اصلا هیچ !

خوب پشیمانی سودی ندارد و فعلا باید بسازم تا شاید در آینده صاحب یکی بهتر شوم و اینبار با چشمی بازتر انتخاب کنم …

خوب برویم سراغ لپ تاپ رویاهای من … ! حدس میزنید چیست ؟ حتما با خود میگویید حتما Mac book یا حتی Mac book pro ! اما نه در اشتباهید لپ تاپ های دلربای اپل مدینه فاضله من نیستند ! بلکه چیز دیگری است آن محبوب دل !

شاید نامش را شنیده باشید من همیشه آرزو داشتم و دارم که یک لپ تاپ ساخت Alien Ware داشته باشم :) این شاید آرزوی هر بازی خوری در دنیا باشد !

مخصوصا مدلی که در بالا میبینید Area-51 m17x که با داشتن LCD 17 اینچی و مجهز به فناوری SLI با دو کارت گرافیک ۸۸۰۰ GTX واقعا انسان را به وسوسه می اندازد .

اما خوب این برند در ایران وجود ندارد و حداقل من ندیده ام , گر کسی دارد از دلبر خبر … :)

لپ تاپ آرزوهای شما کدام است و چیست ؟ نظر دهید
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,844,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: