Loading...

با Test Pilotبه تیم آزمایشگران موزیلا بپیوندید

Mozilla labs Test Pilot نام افزونه ای برای مرورگر موزیلا فایرفاکس است که از طریق این افزونه می توانید به جمع پرتعداد آزمایشگران فایرفاکس بپیوندید!

با Test Pilotبه تیم تست موزیلا بپیوندیدIT-Zine.com

تیم آزمایشگران ، به تیم هایی الحاق می شوند که معمولا در کنار تیم توسعه ی نرم افزار ها یا تیم Developer فعالیت کرده و اقدام به آزمایش و تست کردن نرم افزار مورد نظر میکنند. نمونه این تیم ها را میتوان در پروژه های ساخت بازی های رایانه ای مشاهده نمود که با انجام چندباره ی بازی رایانه ای ، باگ ها و اشکالات احتمالی موجود در بازی یا نرم افزار را پیدا کرده و به تیم توسعه انتقال میدهند. پس اهمیت این تیم ها در بی اشکال و بدون باگ عرضه شدن یک بسته نرم افزاری بسیار زیاد است.

مرورگر فایرفاکس ، محبوبترین مرورگر فعلی اینترنت ، مرورگری رایگان و متن باز است که توسط کمپانی موزیلا به دنیای مجازی  عرضه می شود.این شرکت به طور پیوسته اقدام به ارتقا دادن و بهتر کردن فایر فاکس نموده و هیچ گاه نبوده که تیم توسعه فایرفاکس بیکار باشند! آنها همیشه مشغول بست دادن و بهتر کردن فایر فاکس هستند و مثل هر تیم دیگر ساخت نرم افزار ، نیازمندی تیمی قوی از آزمایشگران هستند!

 

شما میتوانید با پیوستن به تیم آزمایشگران فایرفاکس به هر چه بهتر شدن این مرورگر کمک کنید!

 

برای آشنایی با طریقه نصب و کار با این افزونه این مطلب را دنبال کنید...

 

با Test  Pilotبه تیم تست موزیلا بپیوندیدIT-Zine.com

1- بتدا با فایرفاکس خود به این آدرس بروید و این افزونه را نصب کنید

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/13661

(اگر فایرفاکس را ندارید بر روی تصویر زیر کلیک کنید! )


2- پس از نصب افزونه علامت test pilot در پایین سمت راست پنجره مرورگرتان ظاهر میشود. بر روی آن کلیک کنید و گزینه All Your Studies را انتخاب کنید.

به تیم تست موزیلا بپیوندیدIT-Zine.com

3- پنجره ای مثل شکل زیر ظاهر میشود. این پنجره نشان می دهد که هم اکنون چه برنامه هایی وجود دارند که شما می توانید در آن مشارکت کنید.


4- اگر برنامه ی جدیدی را دیدید و تمایل به مشارکت در آن را داشتید می توانید آن را انتخاب کرده و با آن بیشتر اشنا شوید. در بخش Finish… میتوانید برنامه هایی را که با موفقیت به پایان رسانده اید را مشاهده کنید.

هم اکنون می توانید با نصب این افزونه و اجرای برنامه های آن به جمع 80 هزار نفری تیم آزمایشگران فایرفاکس بپیوندید و لذت شرکت در پروژه های متن باز را تجربه کنید!

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,187,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: