Loading...

کوچکترین پروژکتور جهان با وزنی معادل يک تخم مرغ

pico_narenji_ir.jpg

خیلی وقت است که رقابت در ساخت مینی پروژکتور ها آغاز شده و شرکت های زیادی سخت در تلاش هستند تا بتوانند کوچکترین و سبکترین پروژکتور جیبی را با بهترین قابلیت و کیفیت ساخته و به بازار عرضه کنند.

با خبر شدیم که تلاش های شرکت Epoq در این راستا به نتیجه رسیده . این شرکت ادعا کرده که توانسته کوچکترین و سبکترین مینی پروژکتور جیبی موجود در دنیا را بسازد. این محصول با مدلEPP-HH01 در شکل هندسی مکعب مستطیل به بازار عرضه خواهد شد. به گفته سازنده , این محصول در ابعاد 57.5*56.7*39.6 با وزنی معادل با یک عدد تخم مرغ در از اواخر ماه نوامبر به دست مشتریان خواهد رسید. نسبت وضوح تصویر در این محصول80:1 و بر حسب ابعاد پیکسل 480*640 خواهد بود.پورت های تعبیه شده در آن برای اتصال انواع pc ها , DVD player ها و موبایل ها و همچنینPMP هاکاربردی است. قیمت تمام شده نیز از 299$ تا 350$ تخمین زده شد است.

تقریبا همه چیز در ابعاد جیبی ساخته شد. فکر می کنید چیز دیگری از قلم مانده؟!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,573,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: