Loading...

خشک کني مخصوص لباس های کاموایی

sweater_narenji_ir.jpg

شستن و خشک کردن لباس های کاموایی همیشه معضلی است! اگر زیاد آنها را بفشاریم شکل خود را از دست می دهند و اگر آنها را از جایی آویزان کنیم تغییر سایز می دهند و راحت تر بگوییم که بلا استفاده می شوند. در زمستان هم که به دلیل رطوبت هوا مشکل دو چندان می شود و ممکن است دو یا سه روز طول بکشد تا عاقبت آب از لابه لای تار و پود یک پلیور تبخیر شود.

گجتی را که امروز برایتان معرفی می کنم آنقدر کاربردیست که می تواند تمامی مشکلات بالا را برایتان پوشش دهد. این دستگاه Sweater Dryer نام دارد که از 8 عدد فن ساخته شده که در داخل کانالهایی تعبیه شده و دارای قابلیت چرخش دورانی هستند. این دستگاه پر تابل می تواند 75% در شرایط جوی نسبتا مرطوب پروسه تبخیر آب از لباس های بافتنی را تسریع بخشیده و لباسی خشک و سایز اولیه را به شما تحویل دهد. از همه مهمتر آن است که برق مجموعه به کمک 6 عدد باتری تامین می شود و هزینه چندانی را به دنبال ندارد. تنها با وجهی حدود 30$ می توان این گجت را در فروشگاههای وسایل خانگی به راحتی پیدا کرد. منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,510,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: