Loading...

چگونه میتوان کلیدهای میانبری برای صفحات وب مورد علاقه روی دسک تاپ ایجاد کرد؟

به عنوان مثال می خواهید اگر کلیدهای Ctral+shift+g را بزنید فورا” صفحه گوگل باز می شود و یا اگر کلیدهای Ctral+shift+w را بزنید صفحه World start باز می شود .
بسیار خوب با ترکیب چندین روش ساده در ویندوز XP شما می توانید این کار را انجام دهید .
ابتدا به صفحه وبی که می خواهید برای آن کلید میانبری بسازید بروید و با کلیک راست روی یک فضای خالی از صفحه و انتخاب گزینه «Creaste short cut» آن را روی دسک تاپ خود بگذارید .
اکنون که میانبری برای صفحه وب روی دسک تاپ دارید روی آن کلیک راست کرده و گزینه (( properties )) را انتخاب کنید ( یا دابل کلیک + Alt ) از صفحه ای که باز می شود روی زبانه Web Document رفته و گزینه(( short cut key )) را پیدا کنید .
نشانگر موس را در کادر قرار داده و یک حرف تایپ کنید. کلمه های ((Ctral+Alt+ ))به صورت خودکار جلوی حرف تایپ شده اضافه می شود. شما می توانید با استفاده از کلیدهای Shift ، Alt ، Ctrl و یک حرف میانبر و زدن آنها به صورت همزمان هر ترکیبی را که می خواهید بوجود بیاورید .
بعد از انجام این کار می توانید هر زمان که نیاز داشتید با استفاده از کلیدهای ترکیبی جدید صفحه مورد نظر خود را بیاورید . از این روش برای موتورهای جستجو و یا حتی ایمیل آنلاین خود استفاده کنید .به خاطر داشته باشید که این صفحه ها روی مرورگر شبکه موجود در سیستم شما باز می شود .

توسط:‌ مهدی معاضدیلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,348,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: