Loading...

با Integrated GMail در مصرف Tab‌ صرفه جویی کنید !

اگر شما هم مثل من جز آن دسته از افرادی هستید که همیشه حداقل ۲ تا از از زبانه (Tab) های فایرفاکس‌تون اختصاص به Gmail و Google Reader داره و مدام بین آنها سوییچ می کنید … احتمال خوشحال خواهید شد تا در مصرف Tab‌ در فایرفاکستون صرفه جویی کنید !

Integrated GMail  نام یک افزونه جالب فایرفاکس است که جیمیل تان را تبدیل به یک محیط یکپارچه می کند .

پس از نصب Integrated GMail می توانید بخشهای مختلف گوگل از جمله :Google reader – Maps – Notebook – Group – Picasa – Sites – News -Portfolio و چندین بخش دیگر را در محیط جیمیل به صورت همزمان داشته باشید .

تصویر زیر محیط Gmail من را ،‌  پس از نصب افزونه Integrated GMail نشان می دهد .

Integrated-GMail

شاید براتون جالب باشه این افزونه تنها در همین هفته اخیر توسط ۱۲۰۰۰ نفر از کاربران فایرفاکس نصب و استفاده  شده که نشان از محبوبیت آن دارد …

 

پس از نصب افزونه به صورت اتوماتیک دسترسی در جیمیل به محیط های Google Reader‌ و Google Calendar میسر می شود که جهت تغییر و یا اضافه کردن بخشهای مختلف می توانید با مراجعه به منوی Tools و انتخاب گزینه Add-ons‌ و انتخاب افزونه فوق و کلیک بر روی Options تغییرات خود را اعمال کنید .

» ورود به صفحه دریافت افزونه Integrated GMailلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,430,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: