Loading...

چگونه در وردپرس جعبه جادویی اشتراک بسازیم؟

یک سال پیش در چنین روزی یعنی نهم اردیبهشت، در زنگوله با هم یاد گرفتیم که چطور یک «جعبه جادویی اشتراک» بسازیم. جعبه جادویی اشتراک همان جعبه زرد رنگی است که پایین مطالب زنگوله می بینید.

Wordpress Logo

در این قسمت می توانید اشتراک وبلاگ تان از طریق ایمیل یا فید را به سادگی برای خوانندگان فراهم کنید. از ویژگی های جالب این جعبه ها این است که می توانید متن آن را نسبت به پست تغییر دهید و یک متن مرتبط با مطلب بنویسید که تبدیل چند خواننده گذرا به مشترکان دائمی را تضمین می کند. همچنین می توانید تعداد مشترکان فید تان را به صورت متنی به نمایش در آورید و لازم نیست با مرور زمان نگران تغییر دادن عدد باشید چون این عدد مثل شمارنده اصلی سایت فید برنر به روز می شود.

اگر شما هم دوست دارید جعبه اشتراک بسازید آموزش کامل آن را در این پست بخوانید.

نکته: به خاطر تغییرات سایت فید برنر بعضی از مراحل ممکن است کمی متفاوت باشد یا ممکن است مجبور باشید کد را کمی ویرایش کنید اما مشکلی نخواهید داشت.

 
نظرات

 

  • اوییییییییییییی بلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللهههههههههههههههههه
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,241,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: