Loading...

چگونه متوجه شوم که خواننده مورد علاقه‌ام، آلبوم تازه بیرون داده؟!

هر کدام از ماها فهرستی از خواننده‌های مورد علاقه داریم و دوست داریم به محض ارائه یک آلبوم تازه توسط آنها، آلبوم جدید را بخریم/دانلود کنیم.

اما مشکل اینجاست که جستجوی مرتب در اینترنت برای باخبر شدن از آلبوم تازه هنرمند مورد علاقه‌مان چندان ساده نیست. چه کسی وقت و حوصله آن را دارد که هر هفته یا ماه، کارهایش را زمین بگذارد و دنبال اخبار هنری فهرستی متشکل از بیست سی خواننده باشد؟!

بنابراین شما هم مثل من ممکن است، به ناگاه یکی دو ماه بعد از بیرون آمدن یک آلبوم، تازه متوجه خبر بشوید. بدیهی است که چنین چیزی، مطلوب خیلی از ماها نیست و دوست داریم آلبوم را داغ، گوش کنیم!

اما راه چاره بسیار ساده است. سایتی به نام Album Reminder راه افتاده که اصولا کارش همین است. یعنی به محض اطلاع از انتشار آلبوم هنرمندان ورد علاقه‌تان به شما ایمیل می‌زند!

کار با سایت بسیار ساده است:

- به Album Reminder بروید و ثبت‌نام کنید.
- حالا به صورت دستی، نام خواننده‌های مورد علاقه‌تان را وارد کنید.
- شما می‌توانید فهرست خواننده‌های مورد علاقه‌تان در last.fm را به صورت خودکار وارد این سایت کنید و رنج وارد کردن دستی اسامی را هم متحمل نشوید!
- به محض انتشار یک آلبوم تازه، سایت به شما ایمیل می‌زند.
- البته سایت یک خروجی فید اختصاصی هم به شما می‌دهد که می‌توانید به خورد گوگل ریدرتان بدهید تا از ان طریق متوجه انتشار آلبوم‌ها شوید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,981,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: