Loading...

هاست و دامنه رایگان؛ اینبار از طرف مایکروسافت

microsoft_office_free

دیدن کلمات رایگان و مایکروسافت در یک جمله و آن هم در کنار یکدیگربسیار نادر است، که در اینجا به آن اشاره ای می شود.دامنه رایگان، فضای رایگان، ایمیلهای رایگان و … همگی بوسیله مایکروسافت.
اینبار مایکروسافت آفیس لایو(Microsoft Office Live ) دست به اقدامی زده است که بیشتر جنبه تجاری دارد، اما این بدان معنا نیست که نمی توان از این سرویس جهت مصارف شخصی استفاده کرد. این اشتراک رایگان نه تنها دامنه هایی نظیر com  .org  .net  و info را در اختیار مشترکین قرار داده بلکه ابزار طراحی و انتشار سایت، گزارش گیری، مدیریت محتوا، تعداد ۱۰۰ اشتراک پست الکترونیک و جالبتر اینکه ۵۰۰ مگابایت فضا را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.
اما این همه خدمات واقعا رایگان است؟
تمامی این خدمات رایگان است اما فقط برای یک سال و پس از اتمام یک سال استفاده رایگان، بابت هر سال می بایست مبلغ ۱۴/۹۵ دلار (فعلا) پرداخت گردد و در غیر اینصورت اشتراک موارد بالا به حالت تعلیق در می آید.
این سرویس برای افرادی که قصد راه اندازی وبگاه (سایت) را دارند و فعلا نمی خواهند مبلغی را از این بابت پرداخت نمایند بسیار خوب است اما باید به فکر سال آینده شان باشند.
چند کلمه از نویسنده : مطلب قابل تامل این است که حداقل می توان دامین شخصی خود را از همین حالا دریافت کرد و سال آینده نسبت به تسویه حساب آن اقدام نمود. اما همین می تواند دلیلی بر کم شدن روز بروز تعداد دامنه های موجود باشد.

 
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 193,952,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: