Loading...

گوگل پروفایل‌های خصوصی را حذف خواهد کرد

اخیرا گوگل مطلب جالبی را در بخش راهنمایی‌هایش ارسال کرده است. گوگل در این مطلب به کاربرانش پیشنهاد کرده است که پروفایل‌های‌شان را عمومی کنند؛ البته اگر بشود اسمش را پیشنهاد گذاشت. برای روشن شدن قضیه، بهتر است مطلب گوگل را بخوانیم.

«هدف پروفایل‌های گوگل این است که به شما امکان مدیریت هویت آنلاین‌تان را دهد. این روزها، تقریبا تمام پروفایل‌های گوگل عمومی هستند. ما معتقدیم که زمانی محصول‌مان به بهترین نحو ممکن مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاربران با استفاده از آن شما را یافته و با شما ارتباط برقرار کنند. پروفایل‌های خصوصی اجازه‌ی این کار را نمی‌دهند، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که عمومی شدن پروفایل اجباری شود.
به یاد داشته باشید نام کامل‌تان که در پروفایل نمایش داده خواهد شد، تنها اطلاعات لازم است. شما خواهید توانست اطلاعات دیگر، که نمی‌خواهید به اشتراک گذاشته شوند، را ویرایش یا پاک کنید.
اگر هم اکنون پروفایل خصوصی دارید ولی نمی‌خواهید که آن را عمومی کنید، می‌توانید پروفایل‌تان را حذف کنید. یا خیلی ساده کاری انجام ندهید. تمام پروفایل‌های خصوصی به صورت خودکار پس از تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۱ حذف خواهند شد.»

برخی این را مهری دیگر بر تایید این موضوع می‌دانند که گوگل دارد خودش را برای معرفی شبکه‌ی اجتماعی جدیدش، به نام Google Circles، آماده می‌کند؛ شبکه‌ای که این روزها صحبت از آن بسیار است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,405,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: