Loading...

گوگل ریدر پوست انداخت

شما هم از جمله کاربرانی هستید که از Google Reader برای مشاهده RSS (خوراک) وبلاگهای مورد علاقه تان استفاده می کنید ?

پس اگر امروز وارد گوگل ریدرتان شده باشید حتما متوجه تغییرات ظاهری و جدید آن شده اید .

G o o g l e در مورد این تغییرات جدید می گوید :

گوگل نهایت سرعت است ، هم در اجرای کدها و هم در تجربه کاربر.

ما برای اینکه گوگل ریدر سریع‌تر عمل کند ، یک سری از درهم ریختگی‌های تصویری رو حذف کردیم، چند قابلیت رو ساده کردیم و به همه چیز یک فضای آزاد دادیم. بدون سایه و رنگ‌های اشباع شده و گوشه‌های گرد. با ظاهری تمیز!

هر قسمت ناوبری منوی اختیارات و Minimize ، Maximize کردن مخصوص به خودش را دارد .می‌توانید هر قسمت بزرگ ناوبری رو باز به یک خط کاهش دهید و روی آن چیزی که انتخاب کردید معطوف شوید .

در  نمای جدید آیتم‌های به اشتراک گذاشته شده بیشتر شده اند و قسمت مخصوص خودشون رو در نوارکناری گرفته اند. می‌توانید این قسمت رو کوچیک کنید و تیتر را برای دیدن مطالب به اشتراک گذاشته شده دوستان استفاده کنید.

Expanded sections

Collapsed sections

ما گفته‌های شما رو شنیدیم. برای بعضی از شما، تعداد فید خوانده نشده منبعی برای عصبی بودن هستند و می‌توانند احساس لیست الزام به انجام کار را القا کنند تا یک شاهکار تصادفی از مطالب اینترنت.

برای کمک به خواب راحت شما در شب، ما قابلیت غیر فعال کردن تعداد مطالب خوانده نشده رو برای هر قسمت ناوبری مستقلا ایجاد کردیم.

فیدهای خوانده نشده همچنان Bold (تو پر) نمایش داده می شوند و می‌توانید تعداد مطالب خوانده نشده را تنها با نگه داشتن ماوس بر روی نام خوراک مشاهده کنید .

پیشنهاد میشه برای راحت شدن خیالتون، غیرفعال کردن این بخش رو در همه قسمت‌ها امتحان کنید.

 

دکمه Refresh در مکانی مناسب و در بالای feed قرارگرفته است که باعث دسترسی راحت تر به آن شده است .

کنترل نشان دادن تمام یا آپدیت‌شده‌ها در منو اختیارات فید قرار داره

همچنبن دکمه اضافه کردن فید به بالای ناوبری انتقال داده شده

نکته جالب دیگر تنظیمات مربوط به هر فید هست که اینبار می توایند به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و همانند قبل نیازی به مراجعه به بخش تنظیمات ندارید بلکه به راحتی می توانید تنظیمات دلخواه خود را برای هر فید (از قبیل تغییر دسته بندی ، تغییر نام نمایش داده شده برای فید و یا حذف اشتراک) انجام دهید .

در گوگل ریدر جدید همه چیز ساده تر و قابل دسترسی تر شده است …

» با تشکر از Seltoon برای تهیه این مطلب …

پانوشت :

طی چند ماه اخیر سرویس گوگل تغییرات بسیار خوبی را سرویس Gmail و هم اکنون در Google reader انجام داده است که امکانات جدید استفاده از آنها را برای کاربران بسیار آسان تر نموده است … هنوز هم دیر نیست با یک عضویت ساده شما هم  از سرویسهای بی نظیر و رایگان گوگل استفاده کنید .

» راستی دقت کردید Google Reader جزء معدود سرویسهای گوگل است که Beta نیست ؟!

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,397,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: