Loading...

گوگل کروم برای مک و لینوکس

بالاخره انتظارها به سر رسید و شرکت گوگل مرورگر محبوب خود را برای پلتفرم‌های مک و لینوکس نیز منتشر کرد.google_chrome

براساس اخبار رسیده از گوگل، مرورگر کرومی که برای مک آماده شده هنوز در حالت بتا است بنابراین توصیه می‌شود که در نصب این مرورگر عجله نکرده و تا آمدن نسخه پایدار آن یا به اصطلاح “stable” صبر کنند.

این مرورگر همانند نسخه‌ی ویندوزی‌اش از گالری‌ها پشتیبانی می‌کند و این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که به شخصی‌سازی مرورگر خود بپردازند با این فرق که در Mac OS X دکمه‌های تولبار در بالا جای می‌گیرد.

بنابر تقویم زمان‌بندی توسعه‌دهندگان پروژه‌ی Chromium این مرورگر در تاریخ ۱۲ جولای از حالت بتا خارج شده و نسخه پایدار آن عرضه می‌شود.

کروم نسخه‌ی ۴ از افزونه‌ها پشتیبانی می‌کند مانند آنچه که در مرورگر فایرفاکس شاهد آن بودیم و شاید همین افزونه‌ها بود که باعث محبوبیت فایرفاکس شد؛ این افزونه‌‌ها هم‌اکنون برای نسخه‌ها ویندوزی و لینوکسی این مرورگر در دسترس هستند و برای نسخه‌ی مک، افزونه‌ها به زودی در دسترس خواهند بود تا الان حدود ۳۰۰ افزونه برای کروم نوشته شده که کاربران می‌توانند این افزونه‌ها را بارگزاری نمایند.

shot_chromium_linux
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,002,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: