Loading...

گوگل در هر یک میلیون ثانیه تنها ۴ مگابایت به فضای جی میل شما می افزاید!!

بدون شک  ارایه سرویس ایمیل توسط گوگل که از آن با نام Gmail  یاد می شود تحولی بس بزرگ در عرضه رایگان پست الکترونیکی به کاربران اینترنتی بود. اگر خاطر مبارکتان باشد قبل از ارایه ایمیل یک گیگابایتی توسط گوگل ( آن هم باداشتن دعوتنامه از طرف دوستان خود ) ایمیل های ارایه شده توسط یاهو و ماکروسافت در حد بسیار ناچیز ۲۵ مگابایت بود. پس از عمومیت جیمیل گوگل با شعار دیگر لازم نیست هیچ ایمیلی را پاک کنید مدعی شد به کاربرانش ایمیل نامحدود ارایه خواهد داد و اگر از کاربران Gmail باشید در صفحه لاگین اکانت جی میل کانتری خواهید دید که بی وقفه در حال اضافه کردن فضا به ایمیل شماست اما واقعا ادعای گوگل مبنی بر ارایه سرویس نامحدود به کاربران مجانی کاملا صحت دارد؟

چنانچه بیشتر به کانتری که عنوان شد دقت کرده باشید متوجه خواهید شد در هر ثانیه ۰٫۰۰۰۰۰۴  مگابایت به فضای رایگان جی میل شما اضافه خواهد شد اما با کمی ضرب و تقسیم به این نتیجه خواهید رسید با این سرعت در هر سه روز تنها یک مگابایت به فضای ایمیل شما افزوده می شود و برای اینکه یک گیگابایت به ایمیل شما افزوده شود باید بیش از دو سال انتظار بکشید.

حال باز هم واقعا فکر می کنید گوگل بی نهایت فضا در اختیارتان می گذارد؟ یا این شعاری تبلیغاتی بیش نیست؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,749,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: