Loading...

گوگل به رکورد ۱ میلیارد بازدیدکننده در یک ماه رسید

بر اساس آمار شرکت ComScore، یک میلیارد نفر بازدیدکننده‌ی منحصر به فرد در ماه می از گوگل بازدید کردند. این اولین بار در تاریخ اینترنت است که این تعداد بازدیدکننده از وب‌سایتی دیدن می‌کنند.

تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد گوگل، نسبت به می سال ۲۰۱۰، مقدار ۸٫۴ درصد رشد داشته است؛ تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد گوگل از ۹۳۱ میلیون به بیش از یک میلیارد رسیده است – به صورت دقیق‌تر: ۱۰۰۹۶۹۹۰۰۰
ComScore می‌گوید، بیشترین تعداد گوگلی‌ها در «هند» و «آفریقای جنوبی» دیده شده‌اند، در حالی که گوگل پایین‌ترین آمار بازدیدکننده را در کشورهای «کره جنوبی» و «چین» داشته است.
مایکروسافت نیز با ۹۰۵ میلیون بازدیدکننده در ماه گذشته در جای دوم قرار دارد. مایکروسافت نسبت به می ۲۰۱۰ شاهد رشد ۱۵ درصدی است. فیس‌بوک در حالی که رشدی ۳۰ درصدی داشته است، در مقام سوم قرار دارد. یاهو هم با ۱۰ درصد رشد توانست تعداد بازدیدکنندگان خود در ماه گذشته را به ۶۸۹ میلیون برساند.
گوگل در حالی از نظر بازدیدکننده به مقام اول نایل گشته که از لحاظ زمان صرف شده از جانب کاربر در مقام سوم جای می‌گیرد؛ کاربران در ماه می، ۲۵۰ میلیارد دقیقه از زمان‌شان را در فیس‌بوک صرف کردند، در حالی که این عدد برای مایکروسافت و گوگل به ترتیب ۲۰۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیارد است.

- cnet
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,690,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: