Loading...

گوگل قابلیت زمینه (theme) انتخابی برای جی میل را فعال می کند

اگر شما یکی از کاربران مشتاق جی­میل هستید، ممکن است تاکنون همه “Labs (لابراتوارها)” و تنظیمات آن را مرور کرده باشید و همه قابلیتهای ویژه­ای که کاربران معمولی و نه­چندان­حریص حتی فکر سر و کله زدن با آنها را نداشته­اند کشف کنید. گوگل تم­های داخلی بسیاری را برای شخصی­سازی نمای ایمیل شما فراهم نموده است، ولی اگر بخواهید آنرا بیشتر تغییر دهید چه باید بکنید؟ پیش از این گزینه­های خیلی زیادی وجود نداشت، ولی از این هفته کاربران می­توانند پس­زمینه موردنظر خودشان را انتخاب نمایند، رنگهای دلخواهشان را تنظیم کنند و نمای کاملا شخصی شده­ای به صندوق پستشان بدهند.

اگر شما یک عکاس هستید که دیگر نمی­خواهید برای جلوه دادن تصاویر به پس­زمینه جی­میلتان صبر کنید، به بخش “Themes” در قسمت تنظیمات مراجعه کنید و گزینه “تم خودتان را ایجاد نمایید (Creat your own theme)” را انتخاب نمایید. خوش بگذرد!

منبع: hothardware
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,409,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: