Loading...

گوگل نیز امکانات خود را به رخ کشید

در پی انتشار موتور جستجوی جدید مایکروسافت با نام بینگ و با امکانات بسیاری که برخی از آن ها در هیچ کدام از موتورهای جستجوی بزرگ همچون گوگل و یاهو وجود ندارد، همه در انتظار آن هستند تا نتیجه انتشار یک موتور جستجوی جدید را در بین بزرگان جستجوی اینترنت مشاهده نمایند.

گوگل نیز برای رویارویی با انتشار بینگ و امکانات مربوط به آن در صفحه اول جستجوی خود لینک مربوط به توضیح و معرفی امکانات موتور جستجوی خود را قرار داده است تا به همگان یاد آور شود که بینگ تنها موتور جستجوی دارای امکانات بسیار و قابل توجه نیست.

اگر بر روی گزینه ی Discovering the web کلیک کنید به صفحه ای مانند تصویر زیر وارد می شوید که در آن ویژگی ها و امکانات گوگل در ۱۶ زمینه های مختلف جستجو به همراه ویدیو مربوط به هر بخش توضیح داده شده است.

 

در بخش دیگری از این صفحه با کلیک بر روی Meet our search engineers از قسمت بالا سمت راست به صفحه ای وارد می شوید که در آن مهندسان گوگل در ویدیوهایی جداگانه به توضیح بخش‌های مختلف  و ویژگی‌های جستجوی گوگل می پردازند که در هرچه بیشتر شناختن گوگل بسیار مفید است.

گوگل و بینگ امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهند ولی مایکروسافت با هزینه بسیار و اضافه کردن امکاناتی در رابطه با خرید و سفر گوی سبقت را از گوگل ربوده است و گوگل در این رقابت می بایست سرویس های خود را بیشتر گسترش دهد و بر امکانات آن اضافه کند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,399,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: