Loading...

ترفند جی میل: جی میل و یک پنجره جدید

گاهی پیش می آید که در حال نوشتن یک ایمیل لازم می شود به inbox بازگردید و اطلاعاتی را درون آن جستجو کنید و در ایمیل جدید از آنها استفاده کنید. یک راه برای اینکار ذخیره کردن ایمیل به عنوان Draft است. پس از این کار می توانید دوباره به اینباکس رفته و پس از جستجو و یافتن اطلاعات مورد نیاز خود دوباره ایمیل را از پوشه Draft باز کنید و  کار را ادامه دهید. البته این روش اصلا کارآمد نیست. ممکن است لازم باشد در حین نوشتن ایمیل جدید اینباکس هم دردسترس شما باشد. در این نوشته با یک امکان کوچک برای اینکار آشنا خواهید شد.

پس از باز کردن یک ایمل جدید و یا کلیک بر روی Reply برای پاسخ دادن به یک ایمیل نمادی همانند شکل زیر بر روی پنجره ظاهر می شود که اگر بر روی آن کلیک کنید فرم تایپ ایمیل در یک پنجره جدید باز می شود و شما در پنجره قبلی به جی میل و تمام فولدر های آن دسترسی دارید.

 

البته اگر پنجره اصلی جی میل را ببندید این پنجره دوم هم بسته خواهد شد. این حالت یک استثنا هم دارد و آن استفاده از مرورگر گوگل کروم است. اگر با استفاده از کروم اینکار را انجام دهید با بستن پنجره اصلی جیمیل هنوز پنجره دوم قابل استفاده خواهد بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,324,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: