Loading...

یکپارچه سازی جی میل با گودر

یکی از خوانندگان عزیز این وبلاگ ایمیلی زدند و فرمودند که به دنبال راهی برای  گودر خوانی در جی میل هستند.در حقیقت قصد داریم در این پست به دنبال راه هایی باشیم که از درون خود جی میل ، گودر را چک کنیم.

سه راه وجود دارد :


۱-گجت ها    ۲-اسکریپت(فایرفاکس+گریزی مانکی)  ۳-سفارشی کردن صفحه نخست گوگل یا همان آی گوگل

گجت ها:
در آزمایشگاه جی میل امکانی به نام Add any gadget by URL وجود دارد که با فعال کردن آن جی میل اجازه اضافه کردن گجت به جی میل را می دهد.مثلا قبلا در پست اضافه کردن تویتر به جی میل ، به همین روش تویتر را به جی میل اضافه کرده بودیم.

بنابراین اگر مشکلی در مورد اضافه کردن گجت به جی میل دارید ،قبل از خواندن این پست ، همان پست اضافه کردن تویتر به جی میل که راهنمای کامل اضافه کردن گجت به جی میل است را بخوانید.

ده ها گجت در این مورد وجود دارد و یکی از بهترین گجت ها: http://gadgets.feth.com/reader/reader-gmail.xml می باشد که بعد از اضافه کردن این گجت در سایدبار سمت چپ جی میلتان یک باکس با پیغام Click title to maximize! ایجاد می شود که با کلیک روی آن در داخل صفحه جی میلتان ، گودر باز می شود(اسکرین شات)

گجت دیگر : http://rickrenfrew.com/gadgets/gmail/reader.xml هست که می توانید به گجت هاتان اضافه کنید.به کمک این گجت یک باکس عریض در سایدبار جی میلتان اضافه خواهد شد که در آن می توان گودر خوانی کرد.

اسکریپت:
همیشه برای کاربران فایرفاکس راه بهتری هست!
به کمک افزونه گریزی مانکی فایرفاکس ،نیز می توان این کار را انجام داد.برای این کار باید ابتدا افزونه گریزی مانکی را از اینجا دانلود و روی فایرفاکس نصب کنید.بعد از نصب گریزی مانکی فقط کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و  یکبار صفحه جی میل رفرش کنید(اسکرین شات)

دانلود اسکریپت ادغام گودر و جی میل

مسلما تغییری نمی بینید!متاسفانه این اسکریپت با نسخه قدیمی جی میل کار می کند ، اما دلیل معرفی این اسکریپت این بود که با توجه به پایین بودن سرعت اینترنت در کشور ، هنوز هم بسیاری از کاربران نحوه نمایش جی میلشان را در حالت قدیمی تنظیم می کنند.بنابراین اگر جی میل را در این حالت  چک می کنید ، گجت های بالا را فراموش کنید و از همین اسکریپت استفاده کنید.برای سوئیچ بین حالت نمایش استاندارد هم کافیست در انتهای صفحه جی میل مطابق تصور روی older version کلیک کنید.

اگر شما هم گجت یا اسکریپت بهتری می شناسید حتما کامنت بگذارید و معرفی کنید .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,190,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: