Loading...

Inbox Preview :‌ قابلیت جدید جی‌میل

تیم توسعه‌دهنده جی‌میل اینقدر فعال است که هر روز باید منتظر یک امکان یا قابلیت تازه در جی‌میل باشیم. بسیاری از این امکانات توسط کاربران این سیستم پیشنهاد شده‌است و برخی از آنها واقعا جالب و کاربردی هستند. آخرین قابلیتی که توسعه‌دهندگان جی‌میل به سرویس خود افزوده‌اند هم یکی از امکاناتی است که خصوصا برای کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارند سودمند و مفید خواهد بود.
ویژگی جدید جی‌میل که Inbox Preview نام دارد این امکان را به استفاده‌ کنندگان جی‌میل می‌دهد که قبل از اینکه صندوق پست‌الکترونیک‌شان بطور کامل بار شود پیش‌نمایشی از ایمیل‌های رسیده جدید خود را مشاهده کنند. در این صورت اگر منتظر ایمیل خاصی باشید به راحتی می‌توانید از تلف شدن وقتتان برای باز کردن جی‌میل (که خصوصا برای کسانی که سرعت پایینی دارند ،‌ وقت زیادی می‌باشد) جلوگیری کنید.

 


برای فعال کردن این امکان باید از قسمت Settings جی‌میل به زبانه Labs بروید. گوگل در این قسمت امکانات و ویژگی‌های زیادی را برای آزمایش توسط کاربران قرار داده‌است که Inbox Preview را هم در آن بین مشاهده خواهید نمود. برای فعال کردن هر یک از این ویژگی‌ها ، بر روی Enable روبروی آن کلیک می‌کنید.
لازم به ذکر است قابلیت پیش‌نمایش اینباکس ، ده ایمیل نخوانده آخر را نمایش می‌دهد. اگر هنوز در جی‌میل عضو نیستید ، همین الان یکی برای خودتان بسازید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,239,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: