Loading...

فایرفاکس ساعت را به صورت عامیانه به شما اعلام می‌کند

ساعت چنده ؟
این سوالی است که شاید روزانه چندین مرتبه دوستانتان از شما بپرسند و یا شما از خودتان سوال کنید .

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که روزانه ساعات زیادی را پشت کامپیوتر خود سپری می‌کنید حتما در این جور مواقع از ساعت ویندوز که در بخش System tray قرار دارد استفاده می کنید .

اما خوب خیلی ها از جمله خود من با اعلام زمان به صورت دیجیتالی و دقیق راحت نیستم .(مثلا ساعت: بیست و سه و نوزده دقیقه) شاید برای همینه که همیشه از ساعتهای مچپی عقربه ای خوشم می اومد .

ساعت:  نه و نیم

ساعت: بیست دقیقه به یازده

ساعت:  هشت و ربع

معمولا اینگونه اعلام ساعت خیلی راحت تر و سریعتر قابل فهم است ؛ جالب است بدانید اینگونه اعلام ساعت که به صورت عامیانه اعلام می شود در همه کشورهای جهان مرسوم است.

اگر شما هم از فایرفاکس استفاده می کنید می توانید با استفاده از افزونه Fuzzy Time در هر لحظه ساعت را بدین صورت مشاهده کنید … جالب نیست ؟

fuzzy-time-firefox-addons

Fuzzy Time زمان را به صورت عامیانه به شما اعلام می‌کند … تصویر بالا نمونه هایی از عملکرد این افزونه جالب و کوچک است …

 

Fuzzy Time قادر به نمایش ساعت به صورت عامیانه – تقریبی و نمایش به صورت بازه های زمانی مختلف است … همچنین Fuzzy Time از زبانهای مختلف از جمله فارسی پشتیبانی میکند . کافی است پس ازنصب افزونه و راه‌اندازی مجدد فایرفاکس بر روی ساعت اعلام شده در Status Bar فایرفاکس کلیک راست کرده و از بین زبانهای موجود زبان Persian را برگزینید .

» ورود به صفحه نصب افزونه Fuzzy Time
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,760,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: